Arnas Butkevičius žaidė naudingai
Nuotr. Fotodiena.lt

Penktą nesėkmę Eurolygos D grupėje patyrė Klaipėdos „Neptūno“ (3-5) komanda. Ji penktadienį Pirėjuje 79:89 (19:24, 17:23, 17:22, 26:20) nusileido vietos „Olympiakos“ (7-1) komandai.

Brent   Petway
PTS 20 | REB 2 | AS 2 | ST 1 | BS 4

Tai buvo geriausios „Neptūno“ rungtynės išvykoje per keturis bandymus. Klaipėdiečiai pirmą kartą pralaimėjo mažesniu nei 17 taškų skirtumu ir įmetė 13 taškų daugiau nei buvo jų vidurkis per pirmus tris mačus svečiuose.

Klaipėdiečiai buvo pranašesni kovodami dėl kamuolių, puolime jų sugriebę net 15, tačiau nuo antrojo kėlinio pradžios praktiškai visą laiką atsiliko dviženkle persvara.

„Olympiakos“ pirmo ketvirčio pabaigoje ir antro pradžioje spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 31:21. Po Bryanto Dunstono metimo šeimininkai buvo nutolę iki 45:31, o trečiajame kėlinyje – iki 64:47.

Visgi tada Deividas Gailius ir Justas Sinica pataikė po tritaškį, taip sumažindami atsilikimą iki 11 taškų.

Ketvirto kėlinio viduryje komandas skyrė vos 9 taškai (71:62) ir Justas Sinica tritaškiu galėjo deficitą nukirpti iki 6, tačiau nepataikė, o „Olympiakos“ spurtavo 7:0 ir padėjo tašką rungtynėse – 78:62.

„Neptūnas“ varžovus nustebino į starto penketą išleisdamas Keithą Bensoną. Iki tol per ketverias rungtynes iš viso pelnęs 8 taškus, amerikietis šį kartą surinko 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, taip sužaisdamas geriausias asmenines rungtynes „Neptūno“ gretose.

Klaipėdiečiai vertėsi be pėdos traumą patyrusio kapitono Martyno Mažeikos.

„Olympiakos“: Brentas Petway 20, Bryantas Dunstonas 15, Vassilis Spanoulis 14 (9 rez. perd., 5 atk. kam.), Oliveris Lafayette'as 12.

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 15, Keithas Bensonas (8 atk. kam.) ir Arnas Butkevičius po 11, Mustafa Shakuras ir Deividas Gailius (2/11 metimų, 4 kld.) po 9.

Vaizdo reportažas:

1 2 3  »
2014-12-06 14:37
Like and Share sita nuotrauka, ir jus siuskite man savo foto as uzdesiu like ir share. Cia ne man reikia, mes dalyvaujam konkurse ir mums reikia jusu pagalbos aciu :]]

2014-12-06 11:00
as taip suprantu, kad jeigu neptunas kad ir 1 tasku laimi pries turkus, valencia pralosia vitorijoje, o 10 ture ir neptunas gauna nuo valencia, ir galatasaray nuo oly, tai iseina kaip 4 komanda i top 16 neptunas. nes tada jie turi 4 pergales o turkai ir ispanai po 3. tai manau kad ganetinai realu visa tai yra.
2014-12-06 01:56
voodoo
visai neblogai sukovojo, viskas paciu klaipedieciu rankose del top 16 etapo, jei atlaikys spaudima ir nugales turkus bus puiku, bet gali pritrukt patirties tokioms svambioms varzyboms. kad ir kaip bebutu mano lukescius virsijo jau dabar. pirmyn neptunas!
2014-12-06 00:46
Manbungo
Olympiakos zaide lyg per treniruote,nepersistengdami......visai nesiarde
2014-12-06 00:04
as
Galatasaraju galima varyt is grupes jei:

1.Neptūnas juos nugales mazesniu nei 27 tasku skirtumu ir laimes Valencijoj ir nesvarbu kaip suzais paskutines rungtynes Galatasaray

2.Neptūnas juos nugales mazesniu nei 27 tasku skirtumu ir pralaimes Valencijoj tada reikia kad Olympiakos nugaletu Galatasaray

3.Neptūnas juos nugales didesniu nei 27 tasku skirtumu ir nesvarbu kaip susiklostys paskutines rungtynes

--
2014-12-06 00:02
Sveiki, kas ziurejot maca kaip Bensonas pasirode?
2014-12-05 23:58
Kita savaite sezono svarbiausios rungtynes.

--
2014-12-05 23:52
TO GB21
Ne ne, niekaip negali jau kitame ture užsitikrinti Top16 etapo.
2014-12-05 23:43
r
Nesinorisi vaziuoti , bet pastebejau kelis i akis kritusius rungtyniu momentus. Nei vienos minutines , kad rodytu komandas , tik vaizdas is kosminio palydovo :D , su daug vaizda uzstojanciom veliavom.

Kas per kaimo arena , kad sekundes nesidalina svieslenteje?

Aisku tai ne esme , bet tik juokingai susiziurejo.
+1
Top16
Norint patekti į Top 16 nereikia 2 pergalių. Jeigu namie įveikiam Galastaray klubą ir jie paskutiniajame ture pralaimi namie prieš Olympiakos komandą, tada Neptūnas su 4 vt. grupėje žengia į Top16. Na, o jeigu Galastaray laimėtų namie, tada Neptūnui būtų būtina pergalė prieš Valencia.
2014-12-05 23:39
eTnografasDabar taip paskaiciavau , jog Neptunui Top 16 ranka pasiekiamas jeigu Crvena Zvezda laimi pries Valencia. Nugaleti Galatasaray ir laukti jog Oly paskutiniame ture laimetu pries Turkus ir vsio.

ir valencia kitam ture pralaimi prieš Laboral :)
2014-12-05 23:38
Cia zavackas faka parode oly fanam ?
2014-12-05 23:31
+1
2014-12-05 23:22
Kaip bebutu, bet chebra kovoja. Sinica tai uzknisa juodai, jau toks primityvus kad velniop.
2014-12-05 23:15
Oj pasitaisysiu :) Jei kita savaitę Neptunas laimi, o Valencia išvykoje pralaimi Laboral Kutxa :)
2014-12-05 23:13
Jei šiandien laimi Zvezda( kol kas 3 kėlinyje +10) tai kitą savaitę laimėjęs Neptunas užsitikrintų vietą Top16 :)
2014-12-05 23:10