Aaronas Jacksonas atliko 8 rezultatyvius perdavimus per 2 kėlinius
Nuotr. AFP – Scanpix
Eurolygos B grupės rungtynėse ir toliau be traumuoto Milošo Teodosičiaus rungtyniaujanti Maskvos CSKA (8-0) nepaliko jokių vilčių Zagrebo „Cedevita“ (2-6) krepšininkams.

Per pirmąją rungtynių pusę 12 tritaškių pataikę maskviečiai laimėjo 97:79 (32:18, 28:16, 14:19, 23:26).

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai per du kėlinius pelnė net 60 taškų, o CSKA įžaidėjas Aaronas Jacksonas buvo atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Antroje rungtynių dalyje gerokai daugiau laiko pasireikšti gavo atsarginiai CSKA žaidėjai ir „Cedevita“ laimėjo trečiąjį bei ketvirtąjį kėlinius.

Aikštės šeimininkai atliko 27 rezultatyvius perdavimus ir surinko 131 naudingumo balą.

„Cedevita“ po šios nesėkmės lieka penktoje vietoje, bet nepraranda vilčių patekti į „Top 16“ etapą, o raudonarmiečiai užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

CSKA: Sonny Weemsas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Nando De Colo po 14, Aleksandras Kaunas, Andrejus Voroncevičius, Vitalijus Fridzonas po 13, Kyle‘as Hinesas 12.

„Cedevita“: Franas Pilepičius 23 (5/7 tritaškiai), Tomislavas Zubčičius 14, Mario Delašas 11, Miro Bilanas 10.