Paulius Petrilevičius pelnė 21 tašką
Nuotr. „Sūduva-Mantinga“
Marijampolės „Sūduva-Mantingai“ (11-8) pavyko atsirevanšuoti NKL vicečempionams už skaudų pralaimėjimą pirmame rate ir iškovojo vienuoliktąją pergalę. Marijampoliečiai svečiuose 70:79 (16:17, 13:22, 20:19, 21:21) nugalėjo „Trakų“ (12-7) ekipą.

Paulius  Petrilevičius
PTS 21 | REB 8 | AS 2 | ST 2 | BS 1

Aikštelės šeimininkams jau nuo rungtynių pradžios sunkiai sekėsi rasti kelius Marijampolės komandos krepšio link – pirmųjų trijų minučių atkarpą „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 9:0. Tiesa, Andriaus Šležo auklėtiniai suskubo atsigriebti ir iki kėlinio pabaigos sumažino turėtą deficitą iki minimumo – 16:17.

Antrojo ketvirčio pradžia ir vėl sėkmingiau klostėsi marijampoliečiams. Spurtu 11:2 kėlinį pradėję svečiai išsiveržė į priekį septyniais taškais , o komandos puolėjui Ignui Labučiui pataikius tritaškį „Sūduvos-Mantingos“ persvara tapo dviženklė – 20:30.

Vis tik, trečiojo kėlinio viduryje Dovio Bičkauskio vedamiems trakiečiams pavyko priartėti prie varžovų vos iki dviejų taškų (41:43). Tačiau Marijampolės ekipa rungtynių kontrolės neprarado – disciplinuotai ir užtikrintai abejose aikštės pusėse rungtyniavę svečiai trečiojo kėlinio pabaigoje turėjo kiek saugesnį, devynių taškų pranašumą – 49:58.

Įgytos persvaros „Sūduva-Mantinga“ nebepaleido, o ketvirtojo kėlinio viduryje marijampoliečių pranašumas tapo rekordinis – 57:71. Iki rungtynių pabaigos NKL vicečempionai sugebėjo tik nežymiai sumažinti savo atsilikimą ir Suvalkijos sostinės ekipa šventė pergalę – 70:79.

„Sūduvos-Mantingos“ ekipoje debiutavęs Aivaras Kvedaravičius per 24 minutes pelnė 7 taškus  (3/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Trakai“: Dovis Bičkauskis (5 rez. perd.) 18, Karolis Brusokas (7 atk. kam.) 12, Mindaugas Reminas 9, Domantas Pipiras 8.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius (8 atk. kam.) 21, Marius Valukonis (8 atk. kam.) 12, Ignas Labutis (9 atk. kam.) 10, Donatas Sabeckis (5 rez. perd.) 9.

2014-12-06 13:28