Marcusas Williamsas pataikė 5 tritaškius
Nuotr. AFP - Scanpix
Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-3) pirmą kartą klubo istorijoje žais Eurolygos „Top 16“ etape. D grupės, kurioje kovoja ir Klaipėdos „Neptūnas“ (3-5), akistatoje serbai išvykoje nugalėjo Valensijos „Basket“ (2-6) 77:68 (20:16, 22:21, 20:15, 15:16) ir užsitikrino vietą kitame etape.

Dvitaškiu ketvirtąjį kėlinį pradėjęs Bobanas Marjanovičius suteikė svečiams 12 taškų pranašumą (64:52), tačiau Valensijos krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti.

„Basket“ laimėjo atkarpą 12:3 ir likus žaisti 6 minutes „Crvena Zvezda“ persvarą aptirpo (67:64).

Abi komandos taškų pelnyti nesugebėjo 3 minutes, kol iš viršaus įdėjo „Crvena Zvezda“ puolėjas Luka Mitrovičius.

Paskutines ispanų viltis pasiekti trečiąją pergalę nužudė Jaka Blažičiaus ir Charleso Jenkinso taiklūs baudų metimai.

Belgrado ekipa į kitą etapą patektų net ir pralaimėjusi abu likusius mačus, o ispanai privalo laimėti abu susitikimus ir tikėtis palankių rezultatų kitose arenose.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 22 (4/6 tritaškiai), Pau Ribas 15, Vladimiras Lučičius 14, Rafa Martinezas 7.

„Crvena Zvezda“: Bobanas Marjanovičius 18 (11 atk. kam.), Marcusas Williamsas 17 (5/9 tritaškiai), Nikola Kaliničius 11, Luka Mitrovičius 9.

Vaizdo reportažas:

2014-12-06 14:39
Like and Share sita nuotrauka, ir jus siuskite man savo foto as uzdesiu like ir share. Cia ne man reikia, mes dalyvaujam konkurse ir mums reikia jusu pagalbos aciu :]]

2014-12-06 10:35
as
Jei Valencija pralaimi pries Laboral ar Neptūna tai jie nepatenka i Top16 ir Neptūnui butina nugaleti Galatasaray ir laimeti Valencijoj bet jei nelaimes bet Galatasaray pralaimes pries Olympiacos tai Neptūnas Top16