Timas Duncanas ir Marcas Gasolis pasižymėjo dvigubais dubliais
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
NBA čempionai San Antonijaus „Spurs“ (14-5) pasiekė pergalę prieš puikiai šį sezoną rungtyniaujančius Memfio „Grizzlies“ (15-4) krepšininkus. Rezultatyviai žaidusio Marco Gasolio kariauna pralaimėjo 101:107 (14:25, 32:33, 22:20, 33:29).

„Spurs“ susitikimą pradėjo galingu spurtu 13:2. Tokio pat dydžio pranašumą jie turėjo ir po pirmojo kėlinio (25:14).

Deficito mažinti „Grizzlies“ antrajame ketvirtyje nesisekė. Po Tony Parkerio dvitaškio komandas jau skyrė 15 taškų (43:58) ir tik Tayshauno Prince‘o tritaškis baigiantis ketvirčiui kiek pagerino aikštės šeimininkų situaciją.

Po pertraukos „Grizzlies“ atsilikimą sumažino iki 5 taškų (64:69), bet tuomet sėkmingą atkarpą sužaidė „Spurs“ ir prieš ketvirtąjį kėlinį ekipas skyrė 10 taškų (68:78).

Gasolio dėjimas likus žaisti 21 sekundę atgaivino „Grizzlies“  gerbėjų viltis (99:103), bet „Spurs“ be klaidų metė baudų metimus ir įsirašė pergalę – 107:101.

38-erių Timas Duncanas tapo antruoju pagal senumą žaidėju pasiekusiu trigubą dublį. 14 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų atlikęs Duncanas šioje kategorijoje nusileidžia tik Karlui Malone'ui, kuris trigubą dublį pasiekė būdamas 40 metų.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (12 atk. kam.), Michaelas Conley 23 (10 rez. per.), Tayshaunas Prince‘as 20, Zachas Randolphas 10.

„Spurs“: Emanuelis Ginobilis 17, Danny Greenas 16, Timas Duncanas (10 atk. kam., 10 rez. perd.) ir Tony Parkeris po 14, Cory Josephas 12.

Rungtynių epizodai:

2014-12-06 18:39
Kai Griz pries rimtus losia tai pralaimi kazkaip. Pussezoni stos i vietas viskas. Pamenu pries pora metu Lac ilga laika buvo kieciausi o baige 4 savo konf per paskutines rungtynes is 5tos pakile.