Kemba Walkerio metimas išplėšė pergalę
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Rytų konferencijos autsaiderių akistatoje nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis sekundėmis. Šarlotės „Hornets“ (5-15) namuose 103:102 (31:21, 26:24, 28:24, 18:33) įveikė Niujorko „Knicks“ (4-15) ir nutraukė dešimties pralaimėjimų seriją.

Per tris kėlinius aikštės šeimininkai susikrovė solidų pranašumą (85:69), tačiau ketvirtajame „Knicks“ kilo į lemiamą šturmą.

Likus žaisti 2 minutes „Hornets“ pirmavo 101:93, tačiau J.R. Smitho tritaškis ir du Carmelo Anthony tolimi šūviai išvedė į priekį svečius (102:101).

Alas Jeffersonas ir Anthony apsikeitė netaikliais metimais ir likus 4 sekundėms „Hornets“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos kamuolys atsidūrė Kemba Walkerio rankose ir 4 metimus iš 15 rungtynėse pataikęs įžaidėjas pelnė taškus iš po krepšio.

„Hornets“: Geraldas Hendersonas 22, Alas Jeffersonas (13 atk. kam.) ir Lance‘as Stephensonas po 16, Gary Nealas 13, Kemba Walkeris 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 32, J.R. Smithas 14, Timas Hardaway Jr 13, Jose Calderonas 9.