Indianos „Pacers“ patyrė 13 pralaimėjimą
Nuotr. AP-Scanpix
Pratęsimas užfiksuotas Sakramente, kur vietos „Kings“ (9-8) dramatiškai nugalėjo Indianos „Pacers“ (7-13) 102:101 (34:20, 22:25, 24:27, 16:24, 6:5).

Visas rungtynes savo varžovus besiviję „Pacers“ krepšininkai rezultatą išlygino likus žaisti 28 sekundes. Davidas Westas pataikė dvitaškį (96:96), o „Kings“ ataka pasibaigė netaikliu Rudy Gay metimu.

Tas pats Westas metė ir paskutinį metimą per pagrindinį laiką, tačiau nepataikė ir komandos žaidė pratęsimą.

Nerezultatyvų pratęsimą 4 taškais be atsako pradėjo šeimininkai, bet po to daugiau nei 2 minutes jie neįstengė pataikyti, o C.J. Watsonas pelnė 5 taškus ir išvedė „Pacers“ į priekį – 101:100.

Paskutinėje atakoje iniciatyvos ėmėsi Gay, jo sudėtingas metimas tikslo nepasiekė, bet kamuolį po krepšiu sugriebė Carlas Landry. Krašto puolėjas pataikė nuo lentos, o „Pacers“ per 0,8 sekundės užpulti neįstengė.

„Kings“: Rudy Gay 27, Darrenas Collisonas 20, Carlas Landry 14, Benas McLemore‘as 12.

„Pacers“: Davidas Westas 16, Rodney Stuckey ir C.J. Watsonas po 14, Damjanas Rudežas ir luisas Scola po 11.