Estijoje geriausiai sekėsi dvigubą dublį surinkusiam Karoliui Petrukoniui
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalę Estijos čempionate iškovojo jame pirmaujanti Tartu „TU/Rock“ (11-5) ekipa su dviem lietuviais. Gerto Kullamae auklėtiniai namuose 89:72 nugalėjo Valgos „Kalev“ (1-6) klubą

Karolis Petrukonis nugalėtojų gretose buvo vienas rezultatyviausių. Vidurio puolėjas per 28 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, 5 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 23 naudingumo balus.

Augustas Pečiukevičius rungtyniavo tiek pat minučių ir prie pergalės pridėjo 9 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 13 naudingumo balų.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Roberto Grabausko atstovaujama Talino “TLU/Kalev” (3-8) komanda, kuri namuose 83:91 nusileido pirmąją pergalę iškovojusiems čempionato autsaideriams Talino “Audentes” (1-6) krepšininkams.

Dėl viršyto asmeninių pražangų limito Grabauskas aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 8 taškus (4/8 dvitaškiai, 0/2 baudos), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

Nepasisekė ir klubui, kurio garbę gina Ernestas Ežerskis. „Rapla“ (6-5) išvykoje 65:73 pralaimėjo turnyrinės lentelės kaimynams Rakverės „Tarvas“ (7-4)  krepšininkams.

Ne itin taikliai krepšį atakavęs Ežerskis ant parketo praleido 35 minutes, pelnė 10 taškų (4/11 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.