Ignas Labutis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-8) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo dvyliktąją pergalę. Suvalkijos sostinės ekipa namuose 97:82 (20:22, 26:25, 34:18, 17:17) nepaliko vilčių Raseinių „Rasų“ (9-11) ekipai.

Marijampoliečiai atsirevanšavo Raseinių krepšininkams už pirmame rate patirtą pralaimėjimą, kuomet namuose rungtyniavę „Rasai“ parklupdė „Sūduvą-Mantingą“ 90:78.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet ilgai atsilikinėję Giedriaus Žibėno auklėtiniai galingai spurtavo 20:3 ir po ilgos pertraukos išsiveržė į priekė bei susikrovė solidų – penkiolikos taškų pranašumą (80:65). Vėliau, dominuodami abejose aikštelės pusėse, „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai iki rungtynių pabaigos neleido varžovams priartėti bei išlaikę saugų, dviženklį pranašumą šventė užtikrintą pergalę – 97:82.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Ignas Labutis. Po traumos atsigavęs marijampolietis aikštelėje praleido 25 minutes, per kurias pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 2/3 trit., 5/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavęs net 4 varžovų metimus surinko 32 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis (9 atk. kam.) 19, Paulius Petrilevičius (12 atk. kam.) 17, Donatas Sabeckis 15, Marius Valukonis ir Paulius Kleiza po 10, Rokas Čepanonis ir Paulius Abramavičius po 7.

„Rasai“: Valdemaras Savostjanovas (8 atk. kam) 24, Giedrius Kurtinaitis 11, Karolis Guščikas ir Justas Petkevičius po 9.