Šarūnas Vingelis iniciavo šeimininkų spurtą lemiamame ketvirtyje
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Radlinskas
Svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Šakių „Zanavykas“ (9-11). Edo Nickaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 88:78 (16:11, 29:19, 18:29, 25:19) pranoko „Palangos“ (8-12) krepšininkus.

Šeimininkai dominavo beveik viso susitikimo metu ir jau antrojo kėlinio pabaigoje įgijo įtikinamą pranašumą – 43:28.

Svečiai iš pajūrio neketino nuleisti rankų ir po didžiosios pertraukos sugebėjo prisivyti varžovus – 67:71. Vis dėlto ketvirtojo kėlinio viduryje Šarūno Vingelio vedamas „Zanavykas“ spurtavo 11:0 ir taip užsitikrino sau pergalę.

„Zanavykas“: Paulius Malašauskas 17 (9 rez. perd.), Marijus Užupis ir Šarūnas Vingelis po 15, Tomas Urbonas 11 (8 atk. kam.).

„Palanga“: Adomas Drungilas 15 (9 atk. kam.), Povilas Šakinis 13, Erikas Kubilius 12, Deividas Keburys 11.

2014-12-07 15:58
vietinis
pakeite treneri, pakeite zaideja viena, rezultatai ne tai kad pageretu, dar labiau suprastejo, kame bedos, gal; keist nieko nereikejo o tik laiko daugiau duot, nes dabar konkretus minusas
2014-12-07 12:51