Martynas Paliukėnas prie pergalės pridėjo 13 taškų
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Alytaus „Dzūkijai“ (8-8) rimtą iššūkį metė vieni Lietuvos krepšinio lygos (LKL) autsaiderių. Andrėjaus Urlepo auklėtiniai namuose tik po atkaklios kovos 83:78 (23:15, 22:27, 16:19, 22:17) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (2-14) pasipriešinimą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio pradžioje įgijo dviženklį pranašumą – 26:15, tačiau „Nevėžis“ po nesėkmingos pradžios nepasimetė ir prasidėjus trečiajam kėliniui sugebėjo išlyginti rezultatą – 45:45.

Antrojoje rungtynių pusėje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau ketvirtojo kėlinio viduryje „Dzūkijai“ vėl pavyko atitrūkti. Laimėję atkarpą 9:1 atlytiškiai pirmavo 75:66, tačiau legionierių vedamas „Nevėžis“ sugrąžino į rungtynes intrigą.

Likus 12 sekundžių iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Marcuso Monroe dvitaškis sušvelnino svečių deficitą iki 3 taškų – 78:81. Mesti svarbių baudos metimų tuomet stojo iki tol taškų nepelnęs „Dzūkijos“ puolėjas Artūras Jomantas, kuris pataikė vieną metimą iš dviejų ir paliko varžovams menkus šansus.

Roderickas Camphoras prametė paskutinį tolimą metimą, o dzūkų pergalę užtvirtino Giedriaus Gusto baudos metimas. „Nevėžiui“ teko susitaikyti su devintuoju pralaimėjimu LKL pirmenybėse iš eilės.

„Dzūkija“: Fedoras Dmitrievas 17 (8 atk. kam.), Martynas Paliukėnas ir Vilmantas Dilys po 13, Rytis Juknevičius 12, Giedrius Gustas 9.

„Nevėžis“: Roderickas Camphoras ir Justas Tamulis po 17, Marcusas Monroe (8 atk. kam.) ir Andrius Aleksandrovas po 11.

2014-12-07 16:00
kedainiai
atleido sirvydi, laiko duokit rtuputio bus rezultatas
2014-12-06 21:36
bezdauskas
Atleido lyderi gaivu oro gusi puolime ir iskart problemos su Neveziu savo paciu tvirtoveje :)