Rajono Rondo sąskaitoje – trigubas dublis
Nuotr. USA Today – Scanpix
Bostono klubo lyderis Rajonas Rondo surinko trigubą dublį, o jo vedama „Celtics“ (7-11) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače savo žiūrovų akivaizdoje 101:93 (24:15, 29:21, 24:23, 24:34) tik po atkaklios kovos nugalėjo Vašingtono „Wizards“ (13-6) ekipos žaidėjus.

Aikštės šeimininkai rungtynių iniciatyvą į savo rankas paėmė nuo pat mačo pradžios, kada pirmąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:4 ir greitai susikrovė saugų pranašumą (14:4).

Marcus  Thornton
PTS 21 | REB 2 | BS 2
Antrajame ketvirtyje toliau sėkmingai varžovų gynybą draskę „Celtics“ krepšininkai sužaidė „sausą“ atkarpą 9:0 ir „Wizards“ deficitas tapo triuškinamas (22:41).

Po ilgosios pertraukos Bostono ekipos žaidėjai nesustojo, spurtavo 10:0 bei įgijo rekordinę – 25 taškų persvarą (63:38), tačiau tada ketvirtojo kėlinio pradžioje krito į duobę.

Rasualas Butleris pataikė tris tolimus metimus iš eilės, Paulas Pierce'as pridėjo vieną taiklų tritaškį, o galingą atkarpą 16:2 laimėję svečiai sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (73:80).

Toliau nesustoję „Wizards“ krepšininkai ketvirčio viduryje surengė dar vieną spurtą 13:2 bei po dar vieno Butlerio taiklaus tolimo šūvio Vašingtono klubo deficitas tapo minimalus (91:92)

Tačiau tai aikštės šeimininkų galutinai nesužlugdė. Likus žaisti 37 sekundes, Avery Bradley smeigė tritaškį, Jeffas Greenas Johno Wallo klaidą pavertė dviem taškais bei „Celtics“ įgijo šešių taškų persvarą (99:93), kuri vėliau tapo pergalinga.

„Celtics“: Jeffas Greenas 25, Marcusas Thorntonas 21, Rajonas Rondo 13 (13 atk. kam., 11 rez. perd.), Avery Bradley 11, Jaredas Sullingeris 10 (10 atk. kam.).

„Wizards“: Rasualas Butleris 22, Johnas Wallas 17 (8 atk. kam., 14 rez. perd., 6 kld.), Paulas Pierce'as 16, Bradley Bealas 10, Krisas Humphriesas 8 (14 atk. kam.).

2014-12-08 15:44
paziurek i rondo taikluma -_-
2014-12-08 14:37
Moka mėgautis krepšiniu šitas vyrukas.
2014-12-08 06:59
Žalia-balta!Rondo trigubas dublis, bet pagal bnews rungtynių žaidėjas Thonrton su 21 pts ir 2 reb nors vien pas Green 25 pts ir 4 stylai geriau atrodo. nu krč :D--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Tai juk pagal EEF deda, juolab, kad thorntonas aikstej buvo ~17min, kitas ~34min.
2014-12-08 01:37
Rondo trigubas dublis, bet pagal bnews rungtynių žaidėjas Thonrton su 21 pts ir 2 reb nors vien pas Green 25 pts ir 4 stylai geriau atrodo. nu krč :D

--
-1
2014-12-07 23:51
hentai
Ironiška, bet Wall šiuose rungtynėse daugiau assistų padarė...) Bet šiaip Rondo assistų vidurkis solidesnis. :)
2014-12-07 23:23