Jonas Mačiulis iššovė lemiamu momentu
Nuotr. AFP - Scanpix nuotr.
Jonas Mačiulis rungtynių pabaigoje pelnė 12 taškų, tačiau toks sėkmingas lietuvio pasirodymas neišgelbėjo Madrido „Real“ (9-1) komandos nuo pirmosios nesėkmės Ispanijos čempionate.

Pablo Laso auklėtiniai dešimtajame varžybų ture svečiuose 84:89 (20:16, 25:20, 21:26, 18:27) pralaimėjo kitai Madrido komandai – „Estudiantes“ (3-7).

Prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Real“ deficitas buvo dviženklis (80:69), bet tada Mačiulis pataikė keturis tolimus metimus iš eilės ir komandas teskyrė penkis taškai (86:81) bei svečiai ėmėsi pražangų taktikos.

„Estudiantes“ krepšininkas Javieras Salgado Sergio Llullo pražangą pavertė dviem taškais ir padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki septynių taškų (88:81), kurį panaikinti „Real“ krepšininkams pritrūko laiko.

Mačiulis aikštėje iš viso praleido 18 minučių, pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų.

„Estudiantes“: NachoMartinas 19, Javieras Salgado 15, Xavieras Rabaseda 14, Urošas Slokaras 12, Diamonas Simpsonas 11.

„Real“: Felipe Reyesas 21 (8 atk. kam.), Ioannis Bourousis 14, Jonas Mačiulis 14, Gustavo Ayonas 13, Sergio Llullas 11.

2014-12-08 10:53