Linas Kleiza rungtyniavo užtikrintai
Nuotr. LaPresse - Scanpix
Rezultatyviausias šio sezono rungtynes sužaidęs Linas Kleiza – vienas pagrindinių Milano „Emporio Armani“ (7-2) komandos sunkios pergalės kalvių Italijos pirmenybėse.

Lietuvis surinko 21 tašką, o jo vedama Milano ekipa svečiuose 112:111 (24:32, 27:21, 30:19, 31:39) tik po dramatiškos kovos nugalėjo Sasario „Dinamo“ (6-3) klubą su 32 taškus pelniusiu Rakimu Sandersu priešakyje.

Nuo suolo pakilęs Kleiza aikštėje praleido 19 minučių, pataikė 3 dvitaškius iš 4, 5 tritaškius iš 7, atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir surinko 17 naudingumo balų.

„Dinamo“: Rakimas Sandersas 32, Jerome'as Dysonas 19, Shane'as Lawalis 19 (9 atk. kam.), Davidas Loganas 17.

„Emporio Armani“: MarShonas Brooksas 25, Samardo Samuelsas 23, Linas Kleiza 21, Davidas Mossas 13, Joe Raglandas 11.

Šešiolikos komandų turnyrinėje lentelėje Milano klubas užima trečiąją vietą.

2014-12-08 15:26
Norėtųsi dar didesnio Kleizos lyderiavimo, visgi su 21 tašku būt trečiam pagal rezultatyvumą komandoj nėra super pasirodymas, vadinasi geresnių už jį net keli buvo. Itin džiugina tai, kad kaip kolega minėjo per penkias minutes Linas susūdė daug taškų, kaip senais gerais laikais. :)
+1
2014-12-08 12:05
Maciulis su Kleiza pavare, Jonas 4 tryples ileido pabaigoje, Linas irgi :)
2014-12-08 11:14
įspudinga
verta paminėti, jog 3 kėlinio gale-4 kėl pradžioje, kažkur per 5 minučių laikotarpį Kleiza įsisiautėjo ir per ta laiką pelnė 19 taškų, iš jų 5 iš eilės tritaškiai :) buvo super,kai 4 atakas paeiliui smeigė kiaurus tritaškius, du iš jų per rankas
+1
2014-12-08 00:42
Sprendžiant pagal rezultatą, bėk ir mesk buvo rungtynės. Susitiko dvi visiškai individualistinio žaidimo komandos, kur 2-prieš-2 – sudėtingiausia kombinacija, tai taip ir gaunasi. :-) Jei „Dinamo“ vėl nevaržomai žais tokį patį chaosą, „Žalgiriui“, renkančiam taškus per gimdymo skausmus, vėl bus sudėtingas vakaras.
2014-12-08 00:28