LaMarcusas Aldridge'o sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. AFP – Scanpix
Lemiamajame ketvirtyje Portlando „Trail Blazers“ (16-4) komandos žaidėjai iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau pergalės iš savo rankų neišleido.

Terry Stottso auklėtiniai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse svečiuose 103:99 (25:20, 28:30, 30:25, 20:24) įveikė Niujorko „Knicks“ (4-18) klubo krepšininkus bei pratęsė jų pralaimėjimą seriją iki aštuonių.

LaMarcus  Aldridge
PTS 24 | REB 11 | AS 1 | ST 1
Galingą atkarpą ketvirtajame kėlinyje sužaidęs Wesley Matthewsas iš pradžių išprovokavo Amare'o Stoudemire'o pražangą atakuodamas krepšį iš toli, realizavo visus tris baudų metimus, po to smeigė du tritaškius paeiliui, taip svečiams suteikdamas rekordinį – 11 taškų pranašumą (92:81).

Tačiau jo „Trail Blazers“ klubo žaidėjams išlaikyti nepavyko. Iniciatyvą į savo rankas „Knicks“ komandoje perėmęs J.R. Smithas atsakė septyniais taškais iš eilės, Niujorko ekipa spurtavo 14:3 bei persvėrė rezultatą savo naudai (97:95).

Tuomet Portlando klubo gretose savo žodį tarė vienas komandos lyderių LaMarcusas Aldridge'as, kuris pelnė šešis taškus paeiliui ir prieš prasidedat paskutinei ketvirčio minutei „Trail Blazers“ į savo rankas susigrąžino minimalią persvarą (102:99).

Dusyk paeiliui rezultatyvios atakos surengti nesugebėję aikštės šeimininkai likus žaisti 1,7 sekundės pražanga sustabdė Matthewsą.

„Trail Blazers“ gynėjas pataikė vieną baudos metimą iš dviejų, o paskutinės „Knicks“ atakos smaigalyje atsidūrusio Timo Hardaway tolimas metimas tikslo nepasiekė bei Niujorke triumfavo svečiai iš Portlando (103:99).

„Knicks“: Carmelo Anthony 23 (10 atk. kam.), J.R. Smithas 20, Amare'as Stoudemire'as 16 (10 atk. kam.), Imanas Shumpertas 11, Jasonas Smithas 8.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 24 (11 atk. kam.), Damianas Lillardas 20 (5/16 metimų), Wesley Matthewsas 18, Nicolas Batumas 11, Chrisas Kamanas 8.