Mantui Kalniečiui Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas leido reabilitaciją atlikti Kaune
Mantui Kalniečiui Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas leido reabilitaciją atlikti Kaune
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Raktikaulio traumą draugiškose rungtynėse su Kroatija patyręs Mantas Kalnietis sparčiai sveiksta, treniruojasi kartu su Šarūnu Jasikevičiumi ir labai laukia 2015 metų Europos krepšinio čempionato burtų rezultatų.

„Labai patinka darbas su Jasikevičiumi. Dirbame be kontakto, aš mėtau iš įvairių padėčių, o Šarūnas man duoda dar negirdėtų patarimų“, – tinklalapiui „lrytas.lt“ pasakojo 28-erių įžaidėjas.

Kalnietis atskleidė, kad šiuo metu jau pradėjo treniruotis ir su „Žalgirio“ dubleriais, tačiau po rimtos traumos dar prisibijo kontakto.

„Pratybose su dubleriais žaidžiu kontaktinį krepšinį ir man yra sunku psichologiškai, – atskleidė Kalnietis. Atrodė, kad gydydamasis traumą turėsiu daugiau laisvo laiko, tačiau gavosi atvirkščiai. Nesitreniruoju tik sekmadieniais.“

Buvęs Kauno „Žalgirio“ atakų organizatorius pasisakė ir apie įžaidėjo poziciją LKL čempionų gretose. Kalnietis mano, jog Vaidui Kariniauskui ir Lukui Lekavičiui sudarytos idealios sąlygos tobulėjimui, tačiau patyręs įžaidėjas nepakenktų.

„Lekavičius ir Kariniauskas įgyja neįkainojamos patirties. Jiems sekasi neblogai ir atrodo, kad daugiau įžaidėjų nereikia. Man jaunųjų žalgiriečių žaidimas atrodo solidesnis nei mano 2006 metais. Kitą vertus, šiems jauniems žaidėjams dar kažko trūksta, tad patyręs įžaidėjas galėtų padėti komandai“, – kalbėjo Kalnietis.

Kalnietis taip pat teigė, jog buvo susitikęs su Lietuvos rinktinės treneriu Jonu Kazlausku ir pareiškė, kad rinktinei būtinai atstovaus ir ateityje, jei tik bus sveikas.

Geriausio Lietuvos krepšininko rinkimuose Krasnodaro „Lokomotiv“ atakų organizatorius savo balsą atiduotų Jonui Valančiūnui, o į aikštę Kalnietis tikisi grįžti sausio pabaigoje arba vasario pradžioje.


Rodyti komentarus
2014-12-09 18:17
vaidasz30Kalnietis užaugo Žalgiris taip kad jis puse algos nusiims kad vien Žalgiris turėtų galimybę pasiulyti kontraktą... .


Tikrai niekas neaukotu puse algos vien iš sentimentu. Kalnui jau 28-m liko dar 5-8m karjeros ir dabar reikia kurt ateitį šeimai. Todėl jei kitas klubas tarkim siūlys 1mln eurų, o žalgiris 500.000eurų Mantas tikrai negrįž. Jis ne Jankūnas. Tas karposi algas nes žino, kad nieko jam nesišviečia. Jankūnas Žalgiryje kaip Rooney manU (palaikau abi) Kai už Rooney dar kažką siūlė tai vis myžčiojo, parduot ar ne, o dabar jau lygtais ir norisi parduot arba tradint, bet nieko iž ji gero nebenori duot. O ir pats Rooney žaidžia "komandos senbuvio/simbolio" korta.

Taip ir Paulius. Jis žalgiry nes niekur kitur negaus tokios rolės, bėto irgi yra šioks toks simbolis todėl žalgiris nenori su juo atsisveikint nors reikėtų. Kalnas kitos, nekarpys algos, nes be žalgirio praktiškai, į bet kurį klubą galėtų eit. Netgi tiems patiems RM ir Barca kaip 2pg super varijantas, jau nekalbu, kad pilna klubų eurolygoje kur ir 1pg būtų. Tad į žalgirį jeigu ir gryž tai nebent su tokią pačią alga ir rolė kaip kitose pasiūlymuose. abejoju ar 10% nuo milijono nusimestu, ka jau kalbėt apie 50% :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 21:47
sasyskaPaskutinis zioplys bus jeigu gris i smirdanti zalgiri ...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Nepavydėk :) Rytę gyvenime nežais, o kad grįš tai čia 100proc. tik neaišku kada po šio sezono ar dar vėliau, tačiau po tokios sunkios traumos yra šansu kad gali žaisti Žalgirį, juolab dabar treniruojasi Kaune, Žalgirio arenoj, tai manau ir su Žalgirio vadovybę ir žaidėjais pašneką ir pabendraują o gal net ir lengvai pamėto.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 21:44
Karolis_Ekspertasvaidasz30Gerai vaikuciai neverkit :p Ateis vasara reikes nauja kontrakta pasirasyti ir tada ziuresim kur eis Kalnietis, tik tada as pasijuoksiu kaip pasirasys kontrakta su Zalgiriu :) O rytfaniai nepavydekit vistiek gyvenie nezais Kalnietis uz jusu ta raudona projekteli...asmeniskai buciau nusivyles kalnieciu jeigu pasirinktu zalgiri uz centus losti... nebent 2mln litu moketu tai gal dar dar... o siaip jam dabar pats tas isnaudoti savo pika ir imti geriausia-pelningiausiai sutarti


Kalnietis už centus Žalgirį niekada nežaidė :) Jis kaip žaidė buvo vienas brangiausiu Žalgirio žaidėjų, taip kad apie pinigus nepradėkime kalbos... O jai po traumos nebus daug pasiulymu o geriausias pasiulymas bus iš Žalgirio (čia tik pvz) tai ką jam atsisakyti ??? Jis gi po sunkios traumos ir niekam nėra aišku kaip jis žais + jo forma bus kritusi todėl ir tų pasiulymų turės labai nedaug... Kalbant apie NBA tai NBA klubai Manto prašytų atvažiuoti visai vasarai į NBA vasaros lyga kad galėtų pasirodyti NBA klubams, o pats Mantas abejoju ar važiuutu visai vasarai jau jis praaitą vasarą įrodė kad jam LTU rinktinė yra svarbiau nei Nets komandos stovyklos ir NBA vasaros lyga...

Mažiau čia šūdą malkim, jūs logiškai mastykit kokius pasiulymus gali gauti žaidėjas po tokios traumos... Aš nelinkiu Mantui blogo, aš nesakau kad jis privalo žaisti Žalgirį, dėl manęs gali kad ir NBA lošt, bet aišku kaip diena kad po tokios traumos nieks achujėnų pasiuylmų nedalins.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 19:17
Įdomiai skamba tie "negirdėti patarimai", tikėkimės ten ne šiaip Jasikevičiaus fantazijos :D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 19:08
sasyska
Paskutinis zioplys bus jeigu gris i smirdanti zalgiri ...

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 18:06
djgaffer
Tegul pirma normaliai išsigydo traumą,o vasarą jau matysim,kur jo keliai pasuks.Šiaip jis yra stiprus psichologiškai,tai manau turėtų greit atsigauti.Sėkmės jam didžiausios.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 17:32
vaidasz30Gerai vaikuciai neverkit :p Ateis vasara reikes nauja kontrakta pasirasyti ir tada ziuresim kur eis Kalnietis, tik tada as pasijuoksiu kaip pasirasys kontrakta su Zalgiriu :) O rytfaniai nepavydekit vistiek gyvenie nezais Kalnietis uz jusu ta raudona projekteli...


asmeniskai buciau nusivyles kalnieciu jeigu pasirinktu zalgiri uz centus losti... nebent 2mln litu moketu tai gal dar dar... o siaip jam dabar pats tas isnaudoti savo pika ir imti geriausia-pelningiausiai sutarti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 17:00
Gerai vaikuciai neverkit :p Ateis vasara reikes nauja kontrakta pasirasyti ir tada ziuresim kur eis Kalnietis, tik tada as pasijuoksiu kaip pasirasys kontrakta su Zalgiriu :) O rytfaniai nepavydekit vistiek gyvenie nezais Kalnietis uz jusu ta raudona projekteli...
Įvertinimas:
-3
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 16:30
NBA, realiai žiūrint, tikrai nėra kažkas neįmanomo Kalniečiui, jei tik traumos padarinių didelių nebus. Čia labai daug priklauso ir nuo psichologijos, jei galvos žaisdamas apie petį, kad jį gali vėl susižeist, tai greičiausiai ir susižeis. Skaičiau ISI web of science (jei kam nors tai sako, ką reikškia :D) straipsnį apie Rose reabilitacijos procesą, tai ten tų traumų atsinaujinimo indeksas didėja ir nuo psichologijos, perdėto savęs saugojimo rungtynėse ir treniruotėse.

O jei viskas bus gerai su sveikata, tai tikiu, kad Mantas NBA turėtų dar geresnius stats nei EL ar EC, kadangi yra greitas, atletiškas + įgavęs IQ su neblogu metimu. Pora metų tikrai galėtų pasitrint kaip combo guard.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 16:07
Grynas zalgirietis. Ir mintimis ir dusia. Anksciau ar veliau Mantas grys i Zalgiri, kaip ir Maciulis. Kitu variantu cia nera.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 16:00
To vaidasz
nebesvaik, Žalgirį tu, į NBA 100 proc. gal už 2 sezonų ir grįžtų į Žalgirį.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:57
Lukas
Į NBA varys, kokį dar gimtąjį miestą ?
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:49
kiwi
jei ir gryz i Zalgiri, tai ne anksciau kaip po kokiu 4 metu.jam dabar 28, tai 4 metus aukstam lygyje dar laisvai gales zaist,o tada uzdirbes pinigeliu galetu ir gimtojo miesto komandai padet
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:43
Nėra reikalo jam Grįžti į kauną dabar. Jis turi puikius duomenys NBA lygoje, manau tikrai vertėtų save išbandyti. Kaip Macas ir Jaska nulėke pabandė įsirašė pavardės į NBA lyga. Paragavo tos duonos USA ir viskas. Vienam sekės geriau kitam prasčiau. Manau Mantas tikrai pritaptų NBA lygoje. :) Sėkmės jam gydantis ir lauksim tavęs jau deliojant į krepšinį. :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:29
TJeigu Mantas sekmingai atsigaus po traumos, tai manau bandys i NBA persikelti ir nera ko cia svajoti apie ta Zalgiri. Pats karjeros pikas, todel dabar butu laikas didziausia kontrakta pasiimti ir po to jau gales i Zalgiri gryzti.


NBA klubai senai jau galėjo pasirašyti su juo sutartį, netgi perpirkti iš Lokomotyvo tačiau Mantas atsisakė... O kodėl atsisakė nei viens iš mūsų nežino :| + Trauma nėra šiaip traumikė, kiti žaidėjai su tokiom traumom kaip turi Kalnietis karjeros tęsti negali sekmingai, taip kad tikėtis kad Kalnietis ims ir iškart atsigaus ir įgys labai gerą sportinę formą yra durna... Aišku aš nelinkiu Mantui blogo, jai pavyks sekmingai atsistatyti tegul kelia sparnus į NBA, nuo to tik dar geriau Lietuvos krepšiniui, šio sezono gale ir vasarą pasimatys kaip Mantas jaučiasi ir kaip žaidimas jam klijuojasi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:14
T
Jeigu Mantas sekmingai atsigaus po traumos, tai manau bandys i NBA persikelti ir nera ko cia svajoti apie ta Zalgiri. Pats karjeros pikas, todel dabar butu laikas didziausia kontrakta pasiimti ir po to jau gales i Zalgiri gryzti.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 15:08
Spartacasvaidasz30Nieko Mantai neilgai be liko laukti :) Dar 6 mėnesiai, baigsis kontraktas su Lokomotyvu ir turėsi progą grįžti namo žaisti už gimtajį klubą.tu isitikines kad grys, as beveikt tikras kad kitaiis metais zalgiri kalniecio nematysim.


Išvrdyk 3 realias priežastis kodėl jis negalėtų grįžti ??? Skolos baigtu... Kalnietis užaugo Žalgiris taip kad jis puse algos nusiims kad vien Žalgiris turėtų galimybę pasiulyti kontraktą... Juolab Lokomotyvas turi įžaidėjus amerikonus Delaney ir dar viena kažkokį tai abejoju ar Mantas norės už Loko žaisti kaip 3 įžaidėjas... Gali kiti europos galingi klubdai pasiulyti kontraktus nes jis yra vienas svarbiausių žmonių LTU rinktinei, tačiau dabar Mantas po traumos ir ne aišku koks jo žaidimas bus, kaip jis žais ir kaip jausis... O Žalgiris būtų puiki vieta Mantui rebilituotis po sunkios traumos galbūt ir žaidimo kreivė pakiltu :) Juolab kad Mantas turi gaudybę draugų Žalgiryje tai ir pačiam čia būtų malonu sugrįžti.

Galime prisiminti kad Mantas Žalgirį paliko dėl vienos aiškios problemos, V.Romanovo. Šio žmogaus dabar prie Žalgirio komandos nėra todėl ir Mantas į komandą kitaip žiurės.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 14:56
vaidasz30Nieko Mantai neilgai be liko laukti :) Dar 6 mėnesiai, baigsis kontraktas su Lokomotyvu ir turėsi progą grįžti namo žaisti už gimtajį klubą.


tu isitikines kad grys, as beveikt tikras kad kitaiis metais zalgiri kalniecio nematysim.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2014-12-08 14:47
Nieko Mantai neilgai be liko laukti :) Dar 6 mėnesiai, baigsis kontraktas su Lokomotyvu ir turėsi progą grįžti namo žaisti už gimtajį klubą.
Įvertinimas:
-2
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 19

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas