Paulas Pierce'as visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše pakilo į 16-ąją vietą
Nuotr. AP - Scanpix
Nervų karas Vašingtone baigėsi šeimininkų pergale. „Wizards“ (14-6) po dramatiškos dviejų pratęsimų kovos 133:132 (30:29,  28:16, 34:31, 18:34, 11:11, 12:11) palaužė Bostono „Celtics“ (7-12).

28 taškus pelnęs „Wizards“ puolėjas Paulas Pierce‘as sužaidė rezultatyviausias šio sezono rungtynes ir pakilo į 16-ąją vietą visų laikų rezultatyviausių NBA žaidėjų sąraše, aplenkdamas Reggie Millerį. Šiuo metu Pierce‘o sąskaitoje yra 25300 taškų.

Vašingtono ekipa šiose rungtynėse iššvaistė trečiajame kėlinyje turėtą net 23 taškų pranašumą. Ketvirtajame kėlinyje „Celtics“ laimėjo atkarpą 15:0, bet likus žaisti 16 sekundžių dar atsilikinėjo 107:110. Lemiamos atakos metu iš toli netaikliai atakavo Kelly Olynykas, tačiau atšokęs kamuolys atsidūrė Evano Turnerio rankose, o šis paskutinę sekundę smeigė pratęsimą išplėšusį tritaškį.

Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus 2 minutėms Bostono klubas turėjo 7 taškų persvarą, tačiau „Wizards“ kovojo toliau ir likus žaisti 38 sekundes Pierce‘as pataikė tritaškį, po kurio rezultatas vėl tapo lygus – 121:121. Abiejų komandų paskutinieji metimai skriejo pro šalį, todėl joms teko žaisti antrąjį pratęsimą.

Antrasis pratęsimas vėl sėkmingiau prasidėjo svečiams, kuriems vėl pavyko įgyti 7 taškų pranašumą – 130:123. Vis dėlto tuomet savo žodį tarė Johnas Wallas. Iki tol 17 rezultatyvių perdavimų atlikęs ir taip savo karjeros rekordą pagerinęs įžaidėjas pelnė 10 paskutiniųjų „Wizards“ taškų. „Celtics“ į šį Wallo benefisą tesugebėjo atsakyti vienu dvitaškiu.

Iki antrojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 11 sekundžų ir rezultatui esant 133:132 šeimininkų naudai, kamuolys atsidūrė atsiliekančių „Celtics“ krepšininkų rankose. Lemiamas metimas buvo patikėtas pirmąjį pratęsimą išplėšusiam Turneriui, tačiau šįkart jis atakavo netaikliai ir „Celtics“ teko palikti sostinę tuščiomis rankomis.

„Wizards“: Paulas Pierce‘as 28, Johnas Wallas 26 (17 rez. perd.), Marcinas Gortatas 21 (12 atk. kam.), Krisas Humphriesas 17, Bradley Bealas 14.

„Celtics“: Jeffas Greenas 28, Marcusas Smartas 23, Kelly Olynykas (11 atk. kam.) ir Brandonas Bassas po 19, Evanas Turneris 18 (8 rez. perd.).

2014-12-09 18:32
zalmantasir man klausimas iskilo,kodel Rondo tiek mazai zaide?

Žiurėjau rungtynes ir galiu atsakyti. Žaidė tiek mažai nes kai jį pakeitė Marcus Smart kuris žaidė tikrai gerai ( pelnė ~12-15 taškų vien per ketvirtą kėlinį) Rondui nebeliko vietos. Tiesiog treneris leido žaisti blizganciam Smartui kuris geriau atrodė ir gynyboje ir puolime. Aplamai ketvirtą kėlinį ir abu pratesimus žaidė 4 benčo žaidėjai ir vienintelis starteris Greenas. Ir per tą laiką jie panaikino 20 taškų deficitą ir turėjo realų šanšą laimėti ( abiejuose pratesimuose buvo įsiveržę +7 taškais).
2014-12-09 12:23
VienažindysWizards tokį charakterį parodė, kad ojojoj. Abiejų OT metu atsilikinėjo, bet sugebėjo perlaužt. Wall'as yra mirtinas clutch žaidėjas, + ši komadną turi ne ką prastesnį the Truth. Wizards šiemet bent jau rytų konferencijoj tikrai eis toli.

sakai bent jau rytu? :) na taip - vakaru konferencijoj jie nelabai turi galimybiu pasirodyt. :D
2014-12-09 12:14
2014-12-09 10:27
ir man klausimas iskilo,kodel Rondo tiek mazai zaide?
2014-12-09 10:11
senukas Pierce dar duoda vaizdu. turbut vieninteliai su Duncanu ir Dirku, kurie budami tokiame amziuje vis dar sugeba zaisti ir rezultatyviai, ir efektyviai. tik aukstiem su amzium paprastai lengviau islaikyt lygi, nei perimetro zaidejam.
2014-12-09 10:00