Valdas Dabkus atliko dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Penktąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo Utenos „Juventus“ (5-1) klubo krepšininkai, kurie svečiuose 88:82 (23:19, 19:14, 22:29, 24:20) nugalėjo Rakverės „Tarvas“ (5-3) komandą su Brandisu Raley Rossu priešakyje.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai atitrūko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kada Rashaunas Broadusas pelnė penkis taškus iš eilės, Vaidas Čepukaitis dvitaškį su pražanga, o Utenos ekipa įgijo dviženklį pranašumą (72:62).

Prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei, Brandisas Baley Rossas smeigė tritaškį ir sumažino aikštės šeimininkų deficitą iki penkių taškų (82:87), tačiau tada „Tarvas“ komandai pritrūko užtikrintumo ir finalinė rungtynių sirena skelbė Lietuvos ekipos pergalę.

„Tarvas“: Brandisas Raley Rossas 28, Davidas Haughtonas 17, Jurisas Umbraško 13.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 19, Arvydas Šikšnius 18, Edgaras Stanionis 17, Valdas Dabkus 15 (12 atk. kam.), Vaidas Čepukaitis 10.