Pergalę pirmosiose DNB Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Mažosios taurės turnyro ketvirtfinalio rungtynėse pasiekė Regionų krepšinio lygoje (RKL) rungtyniaujanti „Telšių“ komanda, kuri namie 81:68 (16:15, 26:16, 14:21, 25:16) įveikė Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaidžiantį Jonavos „Petrochemos“ klubą.

Atsakomasis ketvirtfinalio mačas gruodžio 17-ąją dieną vyks Jonavos kūno kultūros ir sporto centre.

Šeimininkai iniciatyvą į rankas perėmė jau pirmoje rungtynių dalyje. Lauryno Kaveckio ir Mindaugo Norkaus dueto vedama „Telšių“ ekipa laimėjo antrąjį kėlinį rezultatu – 26:16 ir po pirmosios susitikimo dalies turėjo vienuolikos taškų pranašumą – 42:31.

Po didžiosios pertraukos „Petrochema“ varžovus surakino geležinėje gynyboje ir sugebėjo prieš lemiamą kėlinį sumažinti savo deficitą iki keturių taškų – 52:56. Tiesa, nesulaikomai žaidusio Kaveckio pastangų dėka telšiškiai perėmė iniciatyvą ketvirtajame kėlinyje bei laimėjo rungtynes – 81:68.

„Petrochema“: Tomas Milinskas 15, Ričardas Verbinskas 10, Tadas Sevežiovas 9, Aurimas Urbonas, Evaldas Aniulis ir Henrikas Vorotnikovas po 8.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 27, Rokas Danielius 17, Mindaugas Norkus 14.

2014-12-10 14:54
Leiberis
Tai jei taip tycia pralose, kam Petrocehmos treneris visas varzybas sukavo, ant suolo ent nebuvo atsisedes, beveik po kiekvienos prazangos ar gicnytina ar 100% bauda teisejui kabindavo. Jei nebutuu noreje pergales buut atvare 6 komandos zaidejai kurie mazai gauna pasireiksti. O cia praktiskai pilna sudetim lose.
atsakymas
nkl komandom matomai giliai vienoda ta l;kf mazoji taure, zaidzia tiesiog kad zaist, suzaistu normalias varzybas jos telsiam sansu nebtu
2014-12-10 09:27
jei
Telšiai šiuo metu žaistų NKL tikrai nebūtų autsaideriai, ką parodė rungtynės su Palanga ir Petrochema

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8