Triuškinantį pralaimėjimą SEB Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) patyrė Vilniaus „Sakalai“. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 58:78 (19:17, 11:19, 11:20, 17:22) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ pranašumą.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko nuožmi kova ir tik pačioje antrojo kėlinio pabaigoje 5 „sausus“ taškus pelnę uostamiesčio krepšininkai įgijo 6 taškų atotrūkį (36:30).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Aikštės šeimininkai jį pradėję įspūdingu spurtu 15:0 pasiuntė svečius į nokdauną, iš kurio pastariesiems atsigauti nebepavyko.

Ketvirtojo kėlinio viduryje vilniečiams dar buvo pavykę priartėti iki 11 taškų, bet sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę klaipėdiečiai iškovojo triuškinančią pergalę.

Sėkmingai šiose rungtynėse žaidė naujausias „Neptūno“ pirkinys Brianas Woodsonas. Nors gynėjas per 33 minutes pelnė tik 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio), tačiau atkovojo 9 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Neptūnas“: Vitalijus Stanevičius 21 taškas, Vaidotas Pridotkas 16, Michailas Anisimovas 12, Andrius Petkūnas 9 (9 atk. kam., 7 kld.), Ronaldas Dorsey 8.

„Sakalai“: Rolandas Matulis 14 taškų, Aidas Viskontas 10, Vytautas Šarakauskas 9, Erikas Kučiauskas ir Simas Baterlevičius po 8.

to ytvaras:nu jei taip vyrai sneka tai reikia tiket.tai salkus matyt buvo prastai fiziskai parenges jei per dvi dienas vyra sugebejo taip nusilpt
2007-01-31
+1
to slow: jo buvau ir girdejau. tu namie sededamas irgi pagrystus komentarus bandai ismastyt
2007-01-31
+1
Gal ir gerai, kad iskart atsireme i dugna. Tad dabar gales atsispirti ir varyti virsun.