„Grizzlies“ talismano dėjimas Nuotr.: AP – Scanpix
LeBronas Jamesas vedė „Cavaliers“ į pergalę Nuotr.: USA Today – Scanpix

Ar įspūdingai šį sezoną žaidžiantis Marcas Gasolis yra vertas MVP titulo? Memfio „Grizzlies- sirgaliai taip mano. Apie tai ir daugiau – gruodžio 10-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Gruodžio 10-osios rungtynių apžvalga

ĮSIBĖGĖJO. Klivlando „Cavaliers“ vienu metu savo sąskaitoje turėjo vos 5 pergales ir 7 pralaimėjimus. Tie laikai, atrodo, seniai pamiršti. „Cavaliers“ praėjusią naktį 105:101 nugalėjo Toronto „Raptors“ ir iškovojo aštuntą pergalę iš eilės.

KETVIRTIEJI KĖLINIAI. „Raptors“ iki šiol buvo laimėję 39 rungtynes iš eilės, kuriose pirmaudavo po trečiųjų kėlinių. Ši serija nutrūko mače su „Cavs“, kai paskutinis ketvirtis buvo pralaimėtas 13:24 ir trečio kėlinio persvara nepadėjo.

UŽSTRIGO. Detroito „Pistons“ (13 pralaimėjimų iš eilės) ir Niujorko „Knicks“ (9 nesėkmės iš eilės) praėjusią naktį pratęsė savo kančias NBA pirmenybėse. Šioms dviem komandoms dabar priklauso ilgiausios pralaimėjimų serijos NBA.

MVP? Marcas Gasolis šią skanduotę girdi jau ne pirmą kartą šį sezoną. Praėjusią naktį jis pelnė 30 taškų ir jau ketvirtą kartą šį sezoną pasiekė tokią ribą. Per 6 sezonus iki tol jis 30 taškų ribą buvo pasiekęs vos kartą! „Grizzlies“ 114:105 nugalėjo Dalaso „Mavericks“ ir laimėjo septynioliktą kartą per 21 mačą.

PRO ŠALĮ. Dirkas Nowitzki (4/17 metimų) ir Monta Ellisas (1/11) kartu sudėjus pataikė vos 5 metimus iš 28. Su tokiu lyderių taiklumu pergalės tikėtis sunku.

ATSIGAUNA. Žvaigždes po traumų susigrąžinusi Oklahomos „Thunder“ vejasi prarastą laiką. Ji 114:101 nugalėjo Milvokio „Bucks“ ir iškovojo penktą pergalę per paskutines šešerias rungtynes. Sezoną „Thunder“ pradėjo iš pirmų 15 rungtynių laimėdami vos 3.

NUTRAUKĖ. Majamio „Heat“ buvo pralaimėjusi ketverias rungtynes iš eilės, tačiau nutraukė šią nesėkmių seriją Fynikse, kur 103:97 pranoko „Suns“.

IŠVARĖ. San Antonijaus „Spurs“ strategas Greggas Popovichius praėjusios nakties dvikovą su Jutos „Jazz“ baigė stebėti rūbinėje. Trečiajame kėlinyje jis buvo išvarytas iš aikštės už dvi technines pražangas. Ettore Messinos vadovaujamas „Spurs“ klubas pralaimėjo 96:100.

NUBAUDĖ. „Jazz“ puolėjas Enesas Kanteris gavo 25 tūkst. JAV dolerių baudą už tai, kad po mačo su Sakramento „Kings“ į tribūnas išmetė savo dantų apsaugą. Tai beveik 70 tūkst. litų bauda už tokį veiksmą!

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Lakers Sacramento Kings 98-95 stat »
Utah Jazz San Antonio Spurs 100-96 stat »
Phoenix Suns Miami Heat 97-103 stat »
Oklahoma Thunder Milwaukee Bucks 114-101 stat »
New Orleans Pelicans New York Knicks 104-93 stat »
Memphis Grizzlies Dallas Mavericks 114-105 stat »
Detroit Pistons Portland Trail Blazers 86-98 stat »
Cleveland Cavaliers Toronto Raptors 105-101 stat »

Dienos rekordai:

Boshas
Boshas
Daugiausia naudingumo balų: Chrisas Boshas (38)
Daugiausia pelnytų taškų: LeBronas Jamesas (35)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Jonas Valančiūnas, Enesas Kanteris, Andre Drummondas (15)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Kyle'as Lowry (14)
Daugiausia perimtų kamuolių: Kawhi Leonardas (5)
Daugiausia blokuotų metimų: Amare'as Stoudemire'as (5)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Chandleris Parsonsas (6)

2014-12-10 15:12
O tam grybui Kobei tetrūksta 31 taško kad aplenktų Jordaną... Gaila, nenoriu to....
2014-12-10 14:19