Vilniaus TEO krepšininkės pergalingai pradėjo moterų Eurolygos atkrintamąsias varžybas. Per pirmąsias aštuntfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes vilnietės 78:66 (29:19, 16:12, 15:20, 18:15) įveikė Eurolygos debiutantes Avenidos „Halcon" krepšininkes ir į ketvirtfinalį gali iškopti jau per penktadienį Ispanijoje vyksiančias antrąsias komandų rungtynes.

Aikštės šeimininkės viešnioms iš Ispanijos leido pirmauti tik vieną kartą (2:0). Vėliau sėkmingai varžovių krepšį puolusios vilnietės atitrūko. Jos pelnė 8 taškus be atsako (8:2), o po tritaškį pataikiusios TEO legionierės Katie Douglas ir Milica Dabovič padidino vilniečių pranašumą iki 9 taškų (14:5).

Per beveik penkias antrojo ketvirčio minutes TEO krepšininkės pelnė vos 2 taškus, tačiau pasižymėti niekaip nesisekė ir „Halcon" ekipai. Netaiklių metimų seriją nutraukusios aikštės šeimininkės prieš didžiąją pertrauką po Sandros Valužytės ir Aušros Bimbaitės dvitaškių įgijo solidžią 14 taškų persvarą (41:27, 45:31).

Trečiajame kėlinyje Avenidos komandą traukė legionierė iš JAV Nicole Powell. Per trečiąjį ketvirtį įmetusi 3 tritaškius ji neleido „Halcon" ekipai visiškai kapituliuoti ir paleisti TEO į priekį. Po 4 iš eilės Powell taškų „Halcon" buvo sumažinusi skirtumą iki 7 taškų (51:58), tačiau netrukus vilnietės susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

TEO: Ebony Hoffman 18 (8 atk. kam.), Sandra Valužytė 15, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė 15, Katie Douglas 11 (7 rez. perd.).

„Halcon": Nicole Powell 18 (8 atk. kam.), Anna Montanana 17 (6 kld.), Nicole Ohlde 10, Silvia Dominguez 10.