„Wizards“ žaidėjai džiaugiasi pergalingu metimu
Nuotr. AP-Scanpix
Dramatiškose rungtynėse tarp Orlando „Magic“ (9-15) ir Vašingtono „Wizards“ (15-6) pergale dėka puikaus Bradley Bealo dvitaškio iškovojo svečiai iš Vašingtono. Mačas baigėsi „Wizards“ pergale 91:89 (26:21, 19:23, 22:31, 24:14).

Ketvirtąjį kėlinį „Wizards“ pasitiko turėdami 8 taškų deficitą (67:75) ir buvo priversti vytis varžovus. Po pirmųjų ketvirčio minučių ekipas jau teskyrė 3 taškai (73:76), tačiau aikštės šeimininkai pranašumą ilgai netrukus atstatė – 83:75.

Du Johno Wallo dvitaškiai prasidėjus paskutiniajai mačo minutei deficitą nukirpo iki minimumo – 88:89. O jau kitoje atakoje vieną baudą pataikęs Rasualas Butleris rezultatą išlygino.

„Magic“ ataka pasibaigė netiksliu Victoro Oladipo metimu ir likus 0,8 sekundės svečiai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos kamuolį iš užribio išmetinėjęs Wallas pakabino kamuolį virš lanko, o aukščiau už varžovus iššokęs Bealas sugebėjo jį pasiųsti į lanką.

Wallas šiose rungtynėse pasižymėjo dvigubu dubliu. Jo sąskaitoje 21 taškas ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Magic“: Victoras Oladipo 17, Tobias Harris 15, Elfridas Paytonas 12, Kyle‘as O‘Quinnas ir Channingas Frye po 10.

„Wizards“: Johnas Wallas 21 (10/17 metimai, 11 rez. perd.), Nene 12, Krisas Humphries 11, Marcinas Gortatas 10.