Duško Savanovičius ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 taškų
Nuotr. AFP-Scanpix
Miuncheno „Bayern“ (2-7) ekipa surengė spurtą ketvirtajame kėlinyje ir sugebėjo namuose įveikti Zgoželeco „Turow“ (1-8) 95:89 (16:22, 22:24, 25:26, 32:17). Nepaisant šios pergalės „Bayern“ nebeturi šansų iš C grupės iškopti į „Top 16“.

Ketvirtajame kėlinyje  „Turow“ dar turėjo dviženklę persvarą 76:64, tačiau šeimininkai iš Vokietijos per keletą minučių atsilikimą sumažino iki 3 (77:80).

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų pelniusio Duško Savanovičiaus į priekį vedama „Bayern“ komanda po Johno Bryanto baudų metimų likus žaisti 1 minutę ir 50 sekundžių jau pirmavo 84:83. Likus 30 sekundžių tritaškį pataikė Savanovičius, o mačo pabaigoje svečiai užtikrintai metė baudų metimus ir pasiekė pergalę – 95:89.

Savanovičius pelnė 31 tašką, atkovojo 6 kamuolius ir surinko net 37 naudingumo balus.

„Bayern“: Duško Savanovičius 31 (4/6 tritaškiai), Heiko Schaffartzikas 15, Vladimiras Štimacas 12, Johnas Bryantas 9.

„Turow“: Nemanja Jaramazas 16, Damianas Kuligas 14, Urošas Nikoličius 9, Chrisas Wrightas, Tony Tayloras ir Vladas Moldoveanu po 8.