Danielis Hackettas vedė Milano ekipą į ketvirtąją pergalę
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Eurolygos C grupės rungtynes Milane stebėjo garsus kino režisierius Spike‘as Lee, o vietos „Emporio Armani“ (4-5) pasiekė dramatišką pergalę 66:64 (18:11, 14:17, 20:23, 14:13) prieš Atėnų „Panathinaikos“ (5-4). Abu klubai jau turi garantuotus kelialapius į „Top 16“ etapą.

Linas Kleiza nugalėtojams per 15 minučių pelnė 2 taškus dėjimu iš viršaus (1/1 dvitaškiai) ir pridėjo du atkovotus kamuolius bei rezultatyvų perdavimą.

Rungtynes sutrikdė pirmojo kėlinio pabaigoje įvykęs incidentas. Po krepšiu, į kurį metė svečiai, atsilupo parketo lenta ir rungtynės buvo sustabdytos kol techninis personalas lentą pakeitė.

Ketvirtajame kėlinyje po Danielio Hacketto tolimo metimo Milano ekipa pirmavo 65:59, tačiau čia pat tritaškiu atsakė ir Janis Blumas.

Du baudų metimus įmetė „Panathinaikos“ puolėjas Julianas Wrightas, o Nicolo Melli pataikė tik vieną baudą.

Lemiamoje atakoje Dimitris Diamantidis buvo pristabdytas ir kamuolys atsidūrė užribyje likus žaisti 1,3 sekundės. Kamuolys buvo gražintas Diamantidžiui, o prieš jį taisykles pažeidė Bruno Cerella.

Patyręs graikas prametė pirmąjį baudos metimą, o antrąjį buvo priverstas pramesti tyčia. Nei vienas iš svečių kamuolio neatkovojo ir pergale džiaugėsi „Emporio Armani“.

„Emporio Armani“: Danielis Hackettas 21, Alessandro Gentile 9, Samardo Samuelsas 8, Joe Raglandas 7.

„Panathinaikos“: A.J. Slaughteris 18, Janis Blumas 13 (4/6 tritaškiai), Dimitris Diamantidis 12 (11 rez. perd.), Antonis Fotsis 6.