Nando De Colo tapo mačo herojumi
Nuotr. TASS-Scanpix
Nors Malagos „Unicaja“ (4-5) turėjo dviženklę persvarą po dviejų kėlinių, prancūzo Nando De Colo vedama Maskvos CSKA (9-0) per pratęsimą laimėjo 76:75 (11:20, 16:23, 22:13, 17:10, 10:9).

Aikštės šeimininkams Mindaugas Kuzminskas per 16 minučių pelnė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Po dviejų ketvirčių „Unicaja“ pirmavo 43:27, o trečiojo pradžioje įgijo ir 20 taškų pranašumą (51:31).

Rezultatui esant 56:39 šeimininkų naudai CSKA spurtavo 10:0 ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė tik 7 taškai.

Jau po pirmųjų trijų kėlinio minučių taškus pelnius De Colo svečiai išsiveržė į priekį – 60:58. Paskutinioji kėlinio minutė prasidėjo Malagos krepšininkams laimint 66:64, Sonny Weemsas dvitaškiu metimu rezultatą išlygino, o daugiau nei viena ekipa taškų pelnyti nesugebėjo.

Pratęsimo metu „Unicaja“ buvo labai arti pergalės. Likus 29 sekundėms pataikė Franas Vasquezas (75:71), bet greitais taškais atsakė ir De Colo (73:75).

CSKA sąmoningai prasižengė prieš Jaysoną Grangerį, o urugvajietis prametė abi baudas. Maskviečių ataka pasibaigė De Colo dvitaškiu su penktaja Vasquezo pražangą. Prancūzas pataikė ir baudą, o lemiamoje Joano Plazos auklėtinių atakoje iš toli nepataikė Carlosas Suarezas.

„Unicaja“: Calebas Greenas ir Jaysonas Grangeris po 14, Vladimiras Golubovičius 12 (10 atk. kam.), Kostas Vasileadis 11.

CSKA: Nando De Colo 22, Sonny Weemsas (2/8 tritaškiai) ir Andrejus Voroncevičius po 12, Vitalijus Fridzonas 9, Kyle‘as Hinesas 8.

Efektingiausi mačo epizodai:

2014-12-12 01:35
aaa
Unikali komanda unicaja,antra savaite is eiles istasko 20 tasku perswara ir pralosia varzybas, dar pries tai pries alba +10 treciam vistiek pralose, cia jau kazkas su zaideju psichologija,kad sitaip suluzta. O cska realiai siuo metu stipriausia europoj,puikiai dirba Itoudis

--
2014-12-12 01:34
armeec
Is fantastikos, gaudavo ant 20 ir laimejo , o pergale tik unicajaj buvo reikalinga, nes cska be motivacijos , pirmi grupej
2014-12-12 01:14
Ir čia, vaikai, istorija, kaip pralaimėti laimėtas rungtynes!

--
2014-12-12 00:45
pimpalas
tas Jaysonas Grangeris, nunese tokia ger stafke, eina sikt
2014-12-12 00:44
Unicaja
Dabar ne tik, kad komanda pralaimi laimėtas rungtynes, bet ir Kuzminskkų jaunėlis grįžo į savo stichiją...