Italijos lygos lyderiai bei vieni ULEB taurės favoritų Sienos „Montepaschi“ krepšininkai, tarp kurių yra ir lietuvis Rimantas Kaukėnas, laimėjo pirmąsias ULEB taurės aštuntfinalio rungtynes. „Montepaschi“ išvykoje 79:62 (16:9, 19:18, 19:21, 25:14) įtikinamai nugalėjo Salonikų PAOK ekipą.

Rungtynių pradžioje abiems komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau kur kas geresnę gynybą demonstravę „Montepaschi“ krepšininkai jau pirmojo kėlinio pabaigoje įgijo dešimties taškų (16:6) persvarą. Negana to, įpusėjus pirmąjam rungtynių kėliniui traumą patyrė vienas PAOK komandos lyderių Vlado Sčepanovičius, kuris aikštėje daugiau nepasirodė.

Antrajame ketvirtyje žaidimas išsilygino, kai PAOK, daugiausia komandos naujoko Djuro Ostojičiaus pastangomis, spurtavo 7:0 ir pradėjo lipti varžovams ant kulnų. Nepaisant to, Sienos krepšininkai nepalūžo ir pasibaigus antrąjam rungtynių kėliniui švieslentė vėl rodė italų pranašumą – 35:27.

Po ilgosios pertraukos PAOK surengė dar vieną spurtą 7:0, tačiau tai ir buvo viskas, ką graikai sugebėjo padaryti.

Ant atsarginių žaidėjų suolelio rungtynes pradėjęs Kaukėnas per 25 minutes pelnė 14 taškų (5/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/4 baudų), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezulatatyvų perdavimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

PAOK: Drago Pasaličius 12, Djuro Ostojičius 12 (7 atk. kam.), Feliksas Kojadinovičius 10.

„Montepaschi“: Josephas Forte 25, Romainas Sato 15, Terrellas McIntyre‘as 8.