Žydrūnas Ilgauskas ir jo Klivlendo „Cavaliers" ekipa (26-19) pranoko savo geriausią draugą Šarūną Jasikevičių ir naują jo komandą „Golden State Warriors" (21-24). Net ir žaisdami be kojos traumą besigydančio komandos lyderio LeBrono Jameso Klivlendo krepšininkai namie tiesiog nušlavė „Warriors" ekipą nuo žemės 124:97 (37:22, 30:25, 24:29, 33:21).

Jamesą per šį susitikimą puikiai pakeitė Aleksandras Pavlovičius. Geriausias karjeros rungtynes sužaidęs puolėjas iš Serbijos pelnė 24 taškus ir sėkmingai užpildė Jameso netektį.

124 taškus pelniusi „Cavaliers" ekipa pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą, o nerungtyniaujant Jamesui, tai buvo 8 Klivlendo ekipos pergalė per 10 žaistų mačų pastaraisiais metais.

„Tai buvo galimybė pagarsinti savo vardus, – po rungtynių tvirtino „Cavaliers" puolėjas Donyellas Marshallas. – Visi žino ką gali LeBronas. Be jo mes visi turėjome pasitempti".

Jau pirmąjį ketvirtį laimėję 15 taškų skirtumu prieš didžiąją pertrauką aikštės šeimininkai padidino pranašumą iki 20 ir praktiškai nulėmė rungtynių baigtį. Per ketvirtą kėlinį Klivlendo krepšininkai ėmė triuškinti varžovus.

Likus žaisti 6 su puse minutės po Pavlovičiaus tritaškio aikštės šeimininkų persvara pasiekė 26 taškus (110:84).

Starto penkete rungtynes pradėjęs Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/5 dvitaškių, 4/6 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 1 kamuolį perėmė, tačiau po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

Šarūnas Jasikevičius pralaimėjusiems per 9 minutes taškų nesurinko. Lietuvis prametė 2 tritaškius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Cavaliers": Aleksandras Pavlovičius 24, Donyellas Marshalas 15, Žydrūnas Ilgauskas 14 (10 atk. kam.), Danielis Gibsonas 12, Larry Hughesas 11, Drew Goodenas 11, Davidas Wesley 11, Damonas Jonesas 10.

„Warriors": Baronas Davisas 21 (8 rez. perd.), Alas Harringtonas 13 (8 atk. kam.), Andris Biedrinis 12 (8 atk. kam.), Mickaelis Pietrusas 11, Monta Ellisas 11 ... Šarūnas Jasikevičius 0.

Na ne Jaskai NBA, ne visi tein pritampa. Nieko nereiškia, kad Europoje buvai geras, NBA jam ne vieta.
2007-01-31
+1
ERP
Pasidomekit bent biski paciu zaidimu, o ne vien statsus skaitykit - pamatysit, koks jis "totalus nulis", jei teiksis i rinktine atvykt ;) O sita komanda nusipirko ji tik tam, kad Baronui Davisui retkarciais pailset duotu - pvz. siose rungtynese Sara isleido du kartus po viena minute ir po to likus kelioms minutems kai viskas buvo aisku - su tokiu zaidimo laiku nereik stebetis, kad statistikos nepasidare ir kreivi pasai ejo ;)
Warriors turi labai gausia ir kokybiska mazu zaideju gauja ir totalia skyle po krepsiu, kur be biedrinsho nieko gero ner :) Panasu, kad Saras vel pataike ne ten, kur yra labiau reikalingas, visi ten - ir treneris, ir fanai - pabrezhia, kad jiems reikia gero "backup PG" kuris loshtu iki 10 minuciu per rungtynes kai Baron Davis pompa gauna :) Ir pripazista, kad Saras keliom galvom geresnis uz pries tai atlikinejusi si vaidmeni McLeod ir kad jis sitai rolei net per geras... bet kol jo is ten neistreidins arba B.Davis negaus traumos - geru statsu is Saro del objektyviu priezasciu tikrai nepamatysit.