Antanas Udras buvo sunkiai sustabdomas
Nuotr. Saulius Čirba
Pirmojoje vietoje Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išlieka Vilniaus „Perlas-MRU“ (17-4). Sostinės ekipa po spurto ketvirtajame kėlinyje 80:76 (18:25, 16:20, 21:18, 25:13) namuose įveikė Raseinių „Rasus“ (9-12).

Po spurto 6:0 svečiai įgijo 9 taškų persvarą (27:18) ir „Rasų“ pranašumas toliau augo. Pataikius Karoliui Guščikui svečiai pirmavo 34:20.

Po didžiosios pertraukos Raseinių ekipa buvo įgijusi ir 15 taškų persvarą (60:45), tačiau per likusį ketvirčio laiką „Perlas-MRU“ panaikino 7 taškus iš turėto deficito.

Rezultatą vilniečiai išlygino per pirmas tris ketvirtojo kėlinio minutes. Po Antano Udro tolimo metimo švieslentėje degė šešetai (66:66).

Šeimininkams išsiveržus į priekį iniciatyvos ėmėsi Karolis Guščikas. Jis pataikė tritaškį, bet kitoje atakoje „Rasams“ užpulti nepavyko ir Remigijus Sugintas įtvirtino vilniečių pergalę baudų metimais.

„Perlas-MRU“: Antanas Udras 19 (10 atk. kam.), Remigijus Sugintas ir Dominykas Domarkas po 16, Tadas Rinkūnas 14.

„Rasai“: Karolis Guščikas 26 (11 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis 22 (5/10 tritaškiai), Valdemaras Savostjanovas 11, Aidas Kavaliauskas 9.