Dvigubą dublį atlikęs Evaldas Šaulys vedė šeimininkus į pergalę
Nuotr. L.Šilkaičio
Netikėtai lengvą pergalę iškovojo viena Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) autsaiderių „Šilutės“ (8-13) ekipa. Arvydo Straupio auklėtiniai namuose 96:70 (27:15, 19:18, 22:21, 28:16) nepasigailėjo Joniškio „Delikateso“ (11-10).

Šeimininkai beveik visus reikalus išprendė jau pirmajame kėlinyje, kurio metu užmėtė varžovus tritaškiais ir įgijo dviženklį pranašumą (27:15).

Solidžios persvaros „Šilutė“ iš savo rankų nebepaleido, o ketvirtajame kėlinyje svečiams nuleidus rankas, daugiausiai legionieriaus iš JAV Marcuso Jacksono dėka „Šilutės“ pranašumas tapo triuškinantis.

„Šilutė“: Evaldas Šaulys 27 (14 atk. kam.), Dominikas Matutis 19 (10 rez. perd.), Marcusas Jacksonas 14 (11 atk. kam.), Deividas Pukis ir Nerijus Anglickis po 12.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius 28, Aurimas Birgelis 13, Mantas Pukinskas 12.

2014-12-13 00:04