Martyno Linkevičiaus reidas link krepšio
Nuotr. Fotodiena.lt
Trečiąją nesėkmę iš eilės LKL čempionate patyrė Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (6-10). Jas 91:74 (18:15, 30:22, 18:17, 25:20) namuose įveikė Šiaulių „Šiauliai“ (8-7).

Jonathan Michael Lee
PTS 20 | REB 7 | AS 4 | ST 2

Po šios pergalės šiauliečiai pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą aplenkdami Alytaus „Dzūkijos“ (8-8) komandą. „Pieno Žvaigždės“ kartu su „Prienais“ (6-10) dalinasi 7-8 vietomis.

Laimėję atkarpą 8:0 pasvaliečiai antrajame kėlinyje pirmavo – 27:20. Po Gedimino Petrausko paprašytos minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai atsakė įspūdingu spurtu 17:0 ir įgijo dviženklę persvarą (37:27).

Galingai trečiąjį kėlinį pradėję „Šiauliai“ pirmavo 57:41, o didžiausią savo pranašumą įgijo jau ketvirtajame kėlinyje (88:67).

Nesulaikomai rungtyniavo Jonathano Lee ir Roko Giedraičio tandemas. Lee pelnė 20 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 35 naudingumo balus, o Giedraitis pelnė 24 taškus ir buvo rezultatyviausias.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 24 (4/6 tritaškiai), Jonathanas Lee 20 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 35 naud. bal.), Gintaras Leonavičius 12.

„Pieno žvaigždės“: Laimonas Kisielius 20 (7 atk. kam., 7 kld.), Gytis Sirutavičius 15, Osvaldas Olisevičius ir Aleksanderis Oriakhi (10 atk. kam.) po 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Trenerių komentarai:

2014-12-13 09:34
duobe
Atleisti reikia ta La monte jau toks grybas visai be jokios motyvacijos losia. Susigrazinti reikia Derick Leonard manau tikrai nepamaisitu

pasvalis
viskas gerai-nemizkit,turim snaiperiu is NBA,-OKIAHI,KAIRY.ir toliau sedi JANKAITIS.vistiek paimsim 3.vieta.
2014-12-12 20:52