Erikas Kubilius prie pergalės pridėjo 18 taškų
Nuotr. ReAI moments
Nesudėtingą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo „Palangos“ (9-12) ekipa. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai išvykoje 81:62 (20:23, 24:16, 16:9, 21:14) sutriuškino „Vilniaus“ (5-16) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje vedami Jermaine‘o Love‘o šeimininkai kibo varžovams į atlapus, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Palanga“ perėmė iniciatyvą ir įsiveržė į priekį (44:39).

Po didžiosios pertraukos svečiai iš pajūrio pradėjo dominuoti. Deivido Anužio ir Eriko Kubiliaus taškų dėka jų pranašumas ketvirtojo kėlinio pradžioje tapo daugiau nei įtikinamas – 67:48. Šeimininkams atsitiesti nepavyko, todėl jiems teko susitaikyti jau su vienuoliktuoju pralaimėjimu iš eilės.

„Palanga“: Deividas Anužis 22 (10 atk. kam.), Erikas Kubilius 18, Adomas Drungilas 11, Haroldas Venskus ir Povilas Šakinis po 10.

„Vilnius“: Jermaine‘as Love‘as 19, Augustas Šuliauskas 10, Ignas Daukšys 9.

2014-12-13 01:31