Železniko FMP krepšininkai per pirmąsias ULEB taurės aštuntfinalio rungtnes pateikė staigmeną. Serbai išvykoje kiek netikėtai 88:84 (22:22, 20:19, 22:17, 26:24) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ ekipą.

Taškas į tašką vykusios rungtynės sėkmingesnės buvo puikiai tritaškius pataikiusiai (11/21 tritaškių, 52,3 proc.) FMP komandai. Serbai, per trečiąjį kėlinį įgiję pranašumą, jį išlaikė iki pat mačo pabaigos ir šventė pergalę.

„Gran Canaria“: Jacksonas Vromanas 16 (9 atk. kam.), Jimmie Hunteris 13, Marcusas Norrisas ir Jimas Moranas po 11.

„FMP“: Branko Cvetkovičius 21, Zoranas Ercegas 18 (7 atk. kam.), Milošas Teodosičius ir Aleksandras Rasičius (6 atk. kam) po 14.

•

Namie rungtyniavusi Jeruzalės „Hapoel“ prieš Latvijos čempionus susikrovė 15 taškų pranašumą. Pakiliai žaidusi Jeruzalės ekipa latvius nugalėjo 88:73 (25:26, 26:11, 21:25, 16:11).

Nors po pirmojo kėlinio „Ventspils“ turėjo minimalią persvarą, „Hapoel“ krepšininkai, per antrąjį kėlinį spurtavę, įgijo solidų pranašumą, kurį išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Hapoel“: Mario Austinas 21 (6 atk. kam.), Droras Hagagas ir Jurica Golemacas po 16.

„Ventspils“: Uvis Helmanis 17, Eddie Shannonas 15 (8 rez. perd.), Justinas Love'as 11.

•

Dviejų Prancūzijos ekipų dvikovoje stipresni buvo Strasbūro SIG krepšininkai. SIG ekipa namie 89:86 (27:21, 12:27, 29:16, 21:22) palaužė Prancūzijos čempionato lyderius SLUC krepšininkus.

Per ypač permainingai vykusias rungtynes SLUC krepšininkai, puikiai sužaidę antrająjį kėlinį įgijo 11 taškų pranašumą, tačiau audringai palaikomi savo žiūrovų SIG žaidėjai nepasidavė ir laimėję trečiąjį ketvirtį 13 taškų skirtumu persvėrė rezultatą. Strasbūro komanda, išlaikiusi nežymų pranašumą iki rungtynių pabaigos, šventė pergalę 3 taškų skirtumu.

SIG: Patrickas Eidsonas 23 (7 atk. kam., 8 rezult. perd.), Rashalas Sandersas 14 (11 atk. kam.), Lonnie Cooperis (7 rezult. perd.), Claudie Marquisas ir Johnas McCordas po 12.

SLUC: Cyrilas Jullianas 21 (9 atk. kam.), Tariqas Kirksay (6 atk. kam., 5 rezult. perd.) ir Branko Milisavljevičius po 13.