Marcas Gasolis buvo rezultatyvesnis už Alą Jeffersoną
Nuotr. AP-Scanpix
Šarlotės „Hornets“ (6-16) ir Memfio „Grizzlies“ (18-4) akistatoje nugalėtojui išaiškinti prireikė dviejų pratęsimų. Po 58 minutes trukusios kovos 113:107 (26:21, 21:24, 22:27, 23:20, 10:10, 11:5) triumfavo Zacho Randolpho ir Marco Gasolio dueto vedini „Grizzlies“ krepšininkai.

Dramatiškoje pagrindinio laiko pabaigoje likus 30 sekundžių Memfio gynėjas Tony Allenas prasižengė prieš tritaškį metusį Gary Nealą, o pastarasis šaltakraujiškai realizavo visus baudų metimus (90:90).

Kitoje atakoje Marcas Gasolis dėjimu iš viršaus gražino persvarą svečiams (92:90), o lemiamas „Hornets“ metimas buvo patikėtas Kemba Walkeriui. Įžaidėjas nepataikė, bet jo metimą pataisyti suspėjo Geraldas Hendersonas (92:92).

Paskutinioji pirmojo pratęsimo minutė prasidėjo svečiams pirmaujant 99:98, o rezultatą „Hornets“ naudai persverti sugebėjo Cody Zelleris, o Michaelas Kidd-Gilchristas padidino pranašumą baudų metimais (102:99).

Antrąjį pratęsimą svečiams išplešė veteranas Vince‘as Carteris. Jis pataikė tolimą metimą likus žaisti pusketvirtos sekundės, o „Hornets“ rezultatyvios atakos suregzti nebesugebėjo.

Nuo pat pradžių antrajame pratęsime pirmavę svečiai sugebėjo iškovoti dramatišką pergalę – 113:107.

„Hornets“: Kemba Walkeris 28, Gary Nealas 25, Alas Jeffersonas 16 (9 atk. kam.), Geraldas Hendersonas 10.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas 20 (11 atk. kam.), Michaelas Conley ir Marcas Gasolis po 19, Courtney Lee 13.