Carmelo Anthony pelnė 22 taškus
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Niujorko „Knicks“ (5-20) pavyko nutraukti 10 pralaimėjimų seriją. Dereko Fisherio auklėtiniai pergalės skonį pagaliau pajuto Bostone, kur 101:95 (26:19, 25:27, 24:23, 26:26) įveikė „Celtics“ (7-14).

„Knicks“ dar mačo pradžioje šovė į priekį (20:10), bet aikštės šeimininkai padėtį stabilizavo ir jau antro kėlinio pradžioje rezultatas buvo lygus (30:30).

Dviženklę persvarą svečiai susigrąžino po Amare Stoudamire‘o metimo trečiajame kėlinyje (67:56), bet toliau varžovams pabėgti „Celtics“ neleido ir atsilikimą ženkliai sumažino (73:75).

„Knicks“ atsakė dar vienu spurtu ir įgijo didžiausią turėtą persvarą – 90:75 ir nors Bostono komanda deficitą ėmė mažinti, jiems pritrūko laiko ir Niujorko krepšininkai po ilgokos pertraukos pasiekė pergalę 101:95.

„Celtics“: Jeffas Greenas 28, Tyleris Zelleris 19, Marcusas Thorntonas ir Evanas Turneris po 13, Kelly Olynykas 11.

„Knicks“: Carmelo Anthony 22, Amare Stoudemire 20, Timas Hardawayus JR 16, J.R. Smithas 12.