Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės FIBA Europos taurės varžybų antrajame etape patyrė Renaldo Seibučio Atėnų „Maroussi“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo 72:78 (16:16, 17:21, 15:13, 13:11, 11:17) nusileido Rimo Girskio treniruojamiems Mariupolio „Azovmaš“ krepšininkams.

Patyrę ketvirtąjį pralaimėjimą Atėnų krepšininkai prarado jau ir teorinius šansus patekti į kitą FIBA Europos taurės varžybų etapą. Tuo tarpu Girskio auklėtiniai laimėję visas ketverias rungtynes užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose.

Pralaimėjusiems Seibutis per 35 aikštėje praleistas minutes pelnė 17 taškų (5/10 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Azovmaš“: Khalidas El-Aminas 20 taškų, Panagiotis Liadellis ir Kenanas Bajramovičius po 14.

„Maroussi“: Danya Abramsas ir Renaldas Seibutis po 17 taškų, Konstantinos Kaimakoglou 14.

niu cia idomi situacija, wisada zinute su seibuciu mazdaug "seibutis buwo rezultatywus, bet tj jo komandos neisgelbejo":DD