Tyrese'as Rice'as sužaidė puikias rungtynes
Nuotr. bckhimki.ru
Maskvos srities „Chimki“ (9-1) išvargo pergalę Kazachstane. Vieningos lygos susitikime Rimo Kurtinaičio auklėtiniai svečiuose 93:88 (20:25, 26:19, 21:28, 26:16) įveikė „Astana“ (5-5) krepšininkus.

Kazachai svečiams iš Rusijos atkakliai priešinosi tris kėlinius, tačiau paskutiniajame „Chimki“ perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Į pergalę Rusijos klubą vedė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Tyrese‘as Rice‘as. Amerikietis per 35 minutes pelnė 30 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 atšokusius kamuolius ir surinko 41 naudingumo balą.

„Chimki“: Tyrese‘as Rice‘as 30 (13 rez. perd.), Joffrey Lauvergne 17, Petteri Koponenas 14.

„Astana“: J‘Covanas Brownas 25, Patrickas Calathesas 19 (8 atk. kam.), Rašidas Mahalbasičius 12.