Telšių ekipą treniruoja buvusi Plungės „Olimpo“ žvaigždė Augenijus Vaškys
Nuotr. Tomas Brazauskas
Regionų krepšinio lygos (RKL) stipresniajame A divizione liko vienintelė nepralaimėjusi komanda. Turnyrinės lentelės lyderių akistatoje be kluptelėjimų žengusios Tauragės ir Telšių miestų komandos pirmą kartą šiame sezone aiškinosi santykius tarpusavyje. Po atkaklios kovos pergalę 80:68 (27:20, 8:16, 18:10, 27:22) iškovojo „Telšiai“.

Savo aikštėje žaidę telšiškiai mačą pradėjo kiek geriau ir po  dešimties minučių pirmavo 7 taškų persvara. Tačiau po pertraukėlės Tauragės krepšinio klubo atstovai  pajautė  žaidimo skonį ir, laimėję atkarpą 11:2, nusvėrė mačo svarstykles į savo pusę.

Prieš ilgąją pertrauką komandas teskyrė 1 taškas (35:36). Apylygė kova tęsėsi ir didžiąją trečio ketvirčio dalį. Jo metu rezultatas lygus buvo net 5 kartus. Visgi ketvirčio pabaigoje svečiai iš Tauragės tiesiog sustojo, tuo tarpu aistringų sirgalių palaikomi „Telšiai“, uždarę varžovus gynybos gniaužtuose, patys surengė sėkmingą 4 minučių atkarpą 12:0.

Ketvirto ketvirčio pabaigoje tauragiškiai dar sugebėjo priartėti (71:68), tačiau per likusias dvi minutes nebepelnė nė taško ir buvo priversti kapituliuoti.

Nugalėtojus į pergalę vedė Lauryno Kaveckio ir Mindaugo Tamušausko duetas. Pirmasis pelnė 26 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Antrasis prie pergalės pridėjo 19 taškų. Tauragės krepšinio klubo gretose išsiskyrė 18 taškų surinkęs Paulius Žurna ir 17 pelnęs Antanas Montrimavičius.

Telšių miesto komanda RKL A diviziono turnyrinėje lentelėje kol kas rikiuojasi antroje vietoje, nors dar nėra patyrusi pralaimėjimo (13-0). Tauragės ekipa sužaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau rikiuojasi pirmoje pozicijoje (14-1).

2014-12-15 09:16