Marijampolės komanda neturėjo vargo su viešniomis iš Kauno
Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) nesunkią pergalę iškovojo Marijampolės „Sūduva“ (10/3), kuri namuose rezultatu 100:51 (32:10, 31:10, 28:8, 14:23) įveikė Kauno „Aistes-LSU-Paradis“ (7/6).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri sužaidus 5 minutes išsiveržė į priekį 13:4. Puikų puolimą demonstravusios marijampolietės per pirmąjį kėlinį susikrovė 22 taškų pranašumą ir prieš „Aistes“ pirmavo rezultatu 32:10.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau nemažino apsukų, o kaunietės sunkiai rado kelių iki marijampoliečių krepšio. Įpusėjus ketvirčiui „Sūduva“ susikrovė labiau nei įtikinantį pranašumą – 43:10.

„Aistės“ priešnuodžių prieš marijampoliečių puolimą taip ir nerado, o „Sūduva“ triuškino varžoves – 63:20. Antroji rungtynių dalis tebebuvo tik formalumas. „Sūduva“ neatsipalaidavo iki rungtynių pabaigos, o „Aistės“ per likusį laiką atsilikimo nesušvelnino.

Ši pergalė užtikrino „Sūduvai“ vietą Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finaliniame ketverte. Ten jau anksčiau pateko ir „Utenos“ ekipa. Likusios dvi dalyvės paaiškės, kai tarpusavyje susigrums 3–6 vietas po dvejų ratų užimsiančios komandos.

„Sūduva“: Dovilė Saurazaitė 23 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Sandra Baliutavičiūtė (7 atk. kam) 14, Rita Mileškienė (8 atk. kam) 14, Laima Rickevičiūtė, Sabine Dukate ir Iveita Šalkauskė po 11.

„Aistės-LSU-Paradis“: Monika Petrauskaitė 14, Laura Svarytė (11 atk. kam) 10, Neringa Skadaitė 8.