Kariško stiliaus apranga vilkintys Molėtų krepšininkai laimėjo dar vienas rungtynes namusoe
Aštuntąjį pralaimėjimą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate patyrė Jonavos „Petrochemos“ (14-8) ekipa, kuri išvykoje 78:84 (21:28, 19:21, 18:12, 20:23) nusileido Molėtų „Ežerūno-Kario“ (17-5) krepšininkams.

Pirmosiose komandų tarpusavio rungtynėse Jonavoje pergalę taip pat buvo iškovoję
molėtiškiai. Tąsyk jie laimėjo 71:64.

Šeimininkai rungtynėse Molėtuose atitrūko jau ketvirtąją susitikimo minutę – 14:9. Po Tomo Milinsko atakų serijos priartėjusi „Petrochema“ (13:16) sustojo puolime, o kėlinį „Ežerūnas-Karys“ baigė susikrovęs septynių taškų pranašumą – 28:21.

Nors jonaviečių situacija pablogėjo per pirmąsias antrojo kėlinio minutes – 21:32 (12 min.), dar viena sėkminga Milinsko žaidimo atkarpa leido ženkliai priartėti – 28:32. Molėtiškiai į tai atsakė dar vienu puolimo uraganu – 45:30 (16 min), bet „Petrochema“ kėlinio pabaigoje eilinį kartą sumažino atsilikimą – 40:49. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė penki taškai – 56:61.

Henriko Vorotnikovo dvitaškis antrąją ketvirtojo kėlinio minutę leido išlyginti rezultatą – 65:65, tačiau tuomet šeimininkus į priekį ėmė tempti Evaldas Baniulis, surinkęs 7 taškus be svečių atsako – 80:70 (36 min). Intrigai atkurti jonaviečiams užteko vos pusantros minutės – 78:80, tačiau likusį kėlinio laiką tiksliau sužaidę Molėtų krepšininkai pergalės iš rankų nebeišleido.

„Petrochema“: Henrikas Vorotnikovas 20, Tomas Milinskas 15, Ričardas Verbickas 14, Tadas Sebežiovas 13, Karolis Šarukas 9.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 22, Gintautas Matulis 20, Deividas Kumelis 12, Žygimantas Šeštokas 9.