Tautvydas Kliučinykas prie pergalės pridėjo 17 taškų
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (14-8) pratęsė pergalių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Marijampoliečiai svečiuose po pratęsimo 67:69 (12:13, 12:16, 17:16, 17:13, 9:11) palaužė Joniškio „Delikateso“ (11-11) krepšininkus.

Svečiai atitrūko antrojo kėlinio pradžioje, kuomet spurtavę 13:2 į priekį pabėgo trylika taškų – 37:24.

Nepaisant to, trečiojo kėlinio viduryje Roberto Stankevičiaus auklėtiniai sumažino turėtą deficitą iki keturių taškų (45:41), o netrukus, po Šarūno Kulevičiaus dvitaškio, šeimininkai apskritai išsiveržė į priekį – 49:48.

Rungtynių intriga pasiekė aukščiausią tašką, kuomet mačo pabaigoje Donatas Sabeckis taikliu tolimu metimu išlygino rezultatą – 58:58. Po sėkmingo „Sūduvos-Mantingos“ žaidimo gynyboje tas pats Donatas Sabeckis baudų metimų dėka dar galėjo savo komandai išplėšti pergalę, tačiau abu jo mesti metimai tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo metu Marijampolės ekipa įrodė pranašumą ir šventė sunkią pergalę – 67:69.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Paulius Petrilevičius. Vidurio puolėjas per 40 minučių  pelnė 18 taškų (8/9 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 13 kamuolių bei atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus surinko 28 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Petrilevičius (13 atk. kam.) 18, Tautvydas Kliučinykas 17, Donatas Sabeckis 12, Marius Valukonis 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Kulevičius (10 atk. kam., 10 išpr. pr., 6 rez. perd.) 17, Aivaras Galkauskas 14, Žilvinas Petraitis (9 atk. kam.) 12.

2014-12-14 21:57
Gal Mitalauskis zibena tenkina kokiu nors budu ar kaip cia yra? o gal Zibenas ji tenkina?
2014-12-14 18:36