Vidas Ginevičius „Rasus“ nubaudė penkiais taikliais tritaškiais šūviais
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys

Antras įtemptas rungtynes per dvi dienas žaidę Raseinių „Rasai“ (9-13) patyrė ketvirtą pralaimėjimą iš eilės. Iki paskutinės minutės kovoję Alberto Vilimo auklėtiniai nesugebėjo rezultatyviai užbaigti  dviejų paskutinių atakų ir 77:84 (24:24, 18:19, 16:25, 19:16) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio-2“ (11-11) komandos pranašumą.

Apie panašų komandų pajėgumą bylojo rezultatas įpusėjus rungtynėms. Po dviejų kėlinių kauniečiai pirmavo rezultatu 42:43.

Nors trečiojo ketvirčio paskutinę minutę Tomo Masiulio auklėtiniai susikrovė dešimties taškų persvarą, ketvirtojo pradžioje Valdemaro Savostjanovo dėka raseiniškiai spurtavo ir persverė rezultatą savo komandos naudai. Įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo 74:70, tačiau prarado iniciatyvą, leido svečiams pelnyti 9 taškus be atsako ir išleido pergalę iš rankų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė po 15 taškų į šeimininkų krepšį įmetę Vidas Ginevičius (5/5 trit.) ir Martynas Echodas. 13 taškų pelnė Nerijus Barauskas, po 11 – Paulius Valinskas ir Olegas Kojenetsas.

Raseinių komandą į priekį tempė po 20 taškų įmetę Valdemaras Savostjanovas ir Karolis Guščikas (11 atk. kam.). 12 taškų surinko Darius Marcinkevičius.

2014-12-13 20:43