Trakų ekipa iškovojo pergalę per pratęsimą
Nuotr. facebook.com
Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse Trakuose vietos komanda (14-8) per pratęsimą 92:82 (14:15, 22:22, 12:14, 27:24, 17:7) nugalėjo „Perlo-MRU“ (17-5) ekipą.

Atakliose rungtynėse rezultatas 12 sykių buvo lygus, o pirmaujanti komanda keitėsi 16 kartų. Paskutinio kėlinio pabaigoje arčiau pergalės buvo atsidūrę „Perlo-MRU“ krepšininkai, tačiau likus žaisti 12 sek. Ignas Ramašauskas dvitaškiu išlygino rezultatą – 75:75.

Nors pirmuosius taškus pratęsimo metu pelnė vilniečiai, Ramašauskas susitaikyti su vilniečių taisyklėmis nepanoro. Vidurio puolėjas per papildomas 5 min. surinko 8 taškus ir atvedė savo komandą į sudėtingą pergalę.

„Trakai“: Dovis Bičkauskis 24, Karolis Brusokas 21, Ignas Ramašauskas 16, Tautyvdas Pipiras 10 (10 atk. kam.), Tomašas Romanovskis 8.

„Perlas-MRU“: Tadas Rinkūnas 27, Antanas Udras 17, Dominykas Domarkas 10, Tomas Černeckis 10, Arnas Kazlauskas 6, Alvydas Žarskus 6, Rytis Pipiras 6.