Tobias Harris tapo mačo didvyriu
Nuotr. AP-Scanpix
9 pergales iš eilės pasiekusi Atlantos „Hawks“ (16-7) komanda buvo sustabdyta Orlande. Įtemptose rungtynėse „Magic“ (10-16) įveikė svečius 100:99 (18:23, 29:25, 25:24, 28:27).

Permainingose rungtynėse laiminti komanda keitėsi nuolat, o jų atomazga buvo itin dramatiška. Likus minutei dvitaškiu metimu Evanas Fournier persverė rezultatą „Magic“ naudai (95:94), o dar du baudų metimus pridėjo Victoras Oladipo.

„Hawks“ ekipai rezultatą sušvelnino du taiklūs Jeffo Teague baudų metimai (96:97) ir svečiai buvo priversti pažeidinėti taisykles. Tobias Harris pataikė tik vieną baudą (98:96) ir paliko 8 sekundes varžovams.

Po minutės pertraukėlės Teague sugebėjo surasti laisvą Kyle‘ą Korverį ir pastarojo tritaškis rezultatą persverė – 99:98.

„Magic“ savo atsakui turėjo 3,4 sekundės ir jiems to pakako. Paskutinę rungtynių ataką rezultatyviai užbaigė Harris ir išplešė dešimtąją Orlando ekipos pergalę.

„Magic“: Tobias Harris 20, Evanas Fournier 19, Nikola Vučevičius 18 (11 atk. kam.), Victoras Oladipo 15, Benas Gordonas 12.

„Hawks“: Jeffas Teague 24,  Alas Horfordas 18, Kyle‘as Korveris 11, Kentas Bazemore‘as, Dennisas Schroderis ir Mike‘as Scottas po 10.