Benas Veikalas vedė savo komandą į sunkią pergalę
Nuotr. telekom-baskets-bonn.de
Dviejų „lietuviškų“ klubų akistata Vokietijoje baigėsi Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus ekipos pergale, kuriai pasiekti prireikė dviejų pratęsimų. Bonos „Telekom Baskets“ (14-12) svečiuose 99:96 (16:14, 15:11, 25:17, 14:28, 15:15, 14:11) nugalėjo „Mitteldeutscher“ (14-10) su Simonu Serapinu.

Veikalas nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Lietuvis per 31 minutę pelnė 20 taškų (4/6 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 17 naudingumo balų.

Klimavičiui dėl peržengto asmeninių pražangų limito mačas baigėsi anksčiau laiko. Aukštaūgis per 22 minutes prie pergalės pridėjo 6 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 6 naudingumo balus.

Pralaimėtojų gretose Serapinas rungtyniavo 11 minučių, per kurias įmetė vieną baudos metimą iš dviejų, prametė du tolimus metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė bei surinko -1 naudingumo balą.

„Telekom Baskets“: Benas Veikalas 20, Ryanas Brooksas 17, Steve‘as Wachalski 16.

„Mitteldeutscher“: Horduras Vilhjalmssonas 22, Christianas Standhardingeris 19 (9 atk. kam.), Patrickas Richardas 18.