Trečiąją pergalę per ketverias rungtynes FIBA Europos taurės turnyro antrojo etapo I grupėje iškovojo Limasolio AEL ekipa iš Kipro. AEL krepšininkai namie po pratęsimo 63:62 (13:12, 16:26, 15:7, 15:14, 4:3) palaužė Madrido „Estudiantes" komandą, kuri patyrė pirmąją nesėkmę.

Įpusėjus rungtynėms Ispanijos ekipa buvo įgijusi 9 taškų pranašumą (38:29), tačiau prieš pat trečiojo ketvirčio pabaigą aikštės šeimininkai pavijo varžovus ir persvėrė rezultatą (42:41). Nuo to laiko ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo per kurį sėkmingiau žaidė kipriečiai.

Žydrūnas Urbonas nugalėtojams per 21 minutę pelnė 2 taškus (0/4 dvitaškių, 2/2 baudų), po krepšiais sugriebė 3 kamuolius, tačiau 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

AEL: Michaelis Kingas 16, Milutinas Aleksičius 15, Ryanas Randle'as 8, Jeronas Robertsas 8 ... Žydrūnas Urbonas 2.

„Estudiantes": Hernanas Jasenas 12, Sergio Cardenas 12, Williamas Mc Donaldas 10.

to Vilmis: jo. db reikia laimet abu macus ir tiketis kad bent viena is siu dvieju komandu abu kartus gaus. nors gali but ir tokia situacija kaip pernai eurolygos top 16 kai panatinaikas gaves pirmas 3 varzybas pateko i ketvirtfinaly o cibona visas laimejus nepateko