Jonas Valančiūnas žaidė naudingai
Nuotr. AP – Scanpix
Jonas Valančiūnas buvo arti dvigubo dublio, o jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (18-6) komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače išvykoje 95:90 (27:27, 18:19, 27:21, 14:19, 9:4) tik per pratęsimą palaužė Niujorko „Knicks“ (5-21) ekipą su Carmelo Anthony priešakyje.

Terrence  Ross
PTS 22 | REB 5 | AS 1 | ST 2
Iki ketvirtojo kėlinio likus žaisti kiek daugiau nei pustrečios minutės, rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Terrence'as Rossas dvitaškiu atsakė į Carmelo Anthony taiklų tolimą metimą ir išvedė „Raptors“ į priekį (86:84).

Dvi minutės nė vienai komandai nepavyko surengti rezultatyvios atakos, o taškų tylą galiausiai nutraukė nesulaikomai žaidęs Anthony, kuris iki ketvirčio pabaigos likus 28,7 sekundės pasinaudojo antruoju šansu puolime, pelnė du taškus ir išlygino rezultatą (86:86).

Per likusį kėlinio laiką Louiso Williamso ir Kyle'o Lowry metimai tikslo nepasiekė bei nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo, kuri svečiai pradėjo spurtu 9:2 ir įgijo saugų – septynių taškų pranašumą (95:88).

„Knicks“ ekipos žaidėjų lemiami metimai tikslo nepasiekė, o iniciatyvą savo rankose išlaikę Kanados komandos krepšininkai iš Niujorko išsivežė pergalę (95:90).

Rungtynes starto penkete pradėjęs Valančiūnas aikštėje praleido 33 minutes, pasižymėjo 8 taškais (3/6 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Knicks“: Carmelo Anthony 34 (9 atk. kam.), Timas Hardaway 18, Jose Manuelis Calderonas 13, Amare'as Stoudemire'as 10 (8 atk. kam.).

„Raptors“: Terrence'as Rossas 22, Kyle'as Lowry 21 (11 rez. perd.), Louisas Williamsas 15, Patrickas Pattersonas 13, Jonas Valančiūnas 8 (13 atk. kam.).

2014-12-15 19:13
nesitikiu is jono daug tasku visgi ne scoreris ,bet del kamuoliu paskutiniu metu neblogai kovoja ,va sitas patinka
2014-12-15 15:18
JV DMO WHO BETTER?
2014-12-15 12:02
Nesuvokiamas nyk lavonizmo lygis ir apie melo turejau anksciau zymiai geresne nuomone

--
2014-12-15 11:42
Raptors savo facebooke sako jog jis surinko 10 tasku, ir turi dviguba dubli. Fakeina status, kad jonas geriau ant popieriaus atrodytu..

--
2014-12-15 11:17
derozanas
Ei xebra pamirsot kad as traumuotas,butume ant 30tasku laimeja..

--
-1
2014-12-15 10:16
Pernai tokia Raps pergalė prieš Knicks būtų atrodžiųsi cool, dabar tik jė ir norisi kažko labiau geriau, nes pastaruoju metu tas pergalių ir pralaimėjimų skaičius svyruoja ir prieš stipresnes komandas dažniau pralaimima, tad norint laimėt NBA reik labiau geriau žaist, aišku tik sezono pradžia dar, bet būtent todėl tas nepatikimumas komandai ir jaučiasi, kažkaip vis tik atrodo net jei ir išlaikys lyderio pozicijas konferencijoje, tai daugiau 2 atkrintamųjų etapo nenueis. O dėl Valančiūno - tai jo laikas dar ateis!
2014-12-15 09:01
ziuriu craptorsuose vis islenda koks zaidejas kur pradeda metyt dafiga ir manyt kad yra lyderis, siuo atveju lou williams, vos ne atsarginis o shootina po 15 metimu, normaliai treneris leidzia:)
2014-12-15 08:16
abi klaidos pačiam ketvirto kėlinio gale, po to jį ir pakeitė. Žiūrėjau ketvirtą kėlinį ir pratęsimą, tai nekažką. Nežinau, toks laksto užsiciklinęs ant vienos idėjos, kad reik daug sienu pastatyt, reik atitvert žmones ir pamėgint kamuolį sugriebt. Matyt, taip treneris jau įstatęs jį, kad puolime tai penktas pasirinkimas, gaila šiek tiek, bet manau, kad jam pačiam daugiau iniciatyvos reiktų imtis norint pagerint savo žaidimą. Btw, Raptoriams pasisekė, kad Lowry visas rungtynes pro šalį mėtęs pratęsimo pabaigoj įmetė du sudėtingus metimus, kurie sukrovė persvarą.
2014-12-15 07:53
Del kamuoliu puikiai kovoja, jei neklystu 4 karta is eiles surenka dvizenkli atkovotu kamuoliu skaiciu