Stephenas Curry pratęsimo metu pataikė du tritaškius
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Dėl 16 pergalės iš eilės lygos lyderiams „Golden State Warriors“ (21-2) teko rimtai paplušėti. Iššūkį jiems metė namuose žaidė Naujojo Orleano „Pelicans“ (11-12) krepšininkai, praėjusiame ture įveikę Klivlando „Cavaliers“.

Be Anthony Daviso žaidę šeimininkai pralaimėjo per pratęsimą 122:128 (31:28, 20:32, 38:29, 22:22, 11:17).

Baigiantis pirmajai mačo pusei „Warriors“ įgijo 11 taškų persvarą (60:49), bet trečiajame kėlinyje atkarpą 11:0 laimėję „Pelicans“ išsiveržė į priekį (85:82), o pasibaigus kėliniui rezultatas buvo lygus 89:89.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos baudas įmetęs Tyreke‘as Evansas suteikė minimalią persvarą šeimininkams (111:110). Likus 43,5 sekundės vieną baudos metimą pataikė Mareesas Speightsas.

9:1 pratęsimą pradėję „Warriors“ apie pergalę varžovams pagalvoti neleido. Stephenas Curry pratęsimo metu pataikė 2 tritaškius, o iš viso 6 iš 10.

„Pelicans“: Tyreke‘as Evansas 34, Jrue Holiday 30 (9 rez. perd.), Ryanas Andersonas 15, Dante Cunninghamas 13.

„Warriors“: Stephenas Curry 34 (6/10 tritaškiai), Klay Thompsonas 29, Andre Iguodala 20, Shaunas Livingstonas 12, Draymondas Greenas 11 (13 atk. kam.).

2014-12-15 20:55
ArchitektasŽiūrėjau antrą pusę, tai akivaizdu, kad Kariams reikia aukšto žmogaus gynyboj... Jei puolime, koks Curry sugeba iš nieko sukurt situaciją bigmen'ams, tai gynyboj jie visai skylių nekamšo. Žinant, kad Bogut retai sveikas būna, tai galvojant apie finalus reikia mastyt apie mainus... Galima galvot apie Iggy išmainymą, nors vakar jis ir gerai sužaidė, bet iš esmės jis toks su žemu IQ žaidėjas... Kita vertus, jog gynyba gera 101... Kad ir kaip keistai beskambėtų, bet net JV ar D-Mo tikrai sustiprintų ženkliai šiuo metu geriausią NBA komandą.

Igi manau vieno didziausiu IQ nba, galintis zaist daugumoj poziciju, aisktes matymas stulbinantis, prasiverzymas taipogi, IGI vienas didziausiu juodarbiu nba
2014-12-15 15:55
to Architektas
Ka tu cia nusisneki su tais mainais, puikiai sukomplektuota komanda ,issigydis traumas lee su bogutu , ir uzkamsys tas skyles po krepsiu, o dabar ir su mazu penketu gerai einasi. Del Iguodalos irgi nusikalbejai, vienas universaliausiu savo pozicijos zaideju lygoje, nesiekentis asmenines statistikos ir zaidzia del komandos , o ir IQ jauciu vienas didziausiu komandoj.
2014-12-15 15:28
Pastaba
"Likusios abiejų ekipų atakos buvo netikslios, tad nugalėtojui išaiškinti prireikė dar 5 minučių krepšinio." Šiaip ant NBA 6min pratesimas būna.
2014-12-15 14:44
2014-12-15 11:10