Lino Kleizos komandos draugas 183 cm ūgio gynėjas Allenas Iversonas dėl dešinės čiurnos traumos praleis artimiausias Denverio „Nuggets“ rungtynes su Portlendo „Trail Blazers“ klubu.

31 metų krepšininkas traumą patyrė per pirmadienio rungtynes su Šarlotės „Bobcats“ ekipa. Iversonas ketvirtajame kėlinyje pasitempė dešiniąją čiurną ir buvo priverstas palikti aikštelę, o be savo lyderio likę Denverio krepšininkai turėjo pripažinti Šarlotės ekipos pranašumą 105:101.

Atlikus išsamius kojos tyrimus, paaiškėjo, jog gynėjas jau artimiausiu metu galės grįžti į rikiuotę, kadangi rimtesnės traumos išvengti pavyko. Visgi Iversonas artimiausiose rungtynėse savo komandai padėti dar negalės.

„Buvau susierzinęs, jog pradėjau šlubuoti ir negalėjau padėti komandai per lemiamas minutes“, – po pirmadienio rungtynių sakė Iversonas.

Paklaustas kas pakeis Iversoną starto penkete vyriausiasis „Nuggets“ treneris George'as Karlas juokavo: „Pasirašysime sutartį su Dougu Moe („Nuggets“ trenerio asistentas). Su juo sudarysime kontraktą 10 dienų ir jis pakeis Iversoną“.

Šį sezoną vilkėdamas Denverio ekipos marškinėlius Iversonas sužaidė 19 rungtynių, per kurias vidutiniškai pelno 27,1 taško, atkovoja 2,7 atšokusio kamuolio bei atlieka 7,7 rezultatyvaus perdavimo.