Maskvos CSKA krepšininkai tapo reguliariojo ULEB Eurolygos sezono nugalėtojais. Rusijos čempionai per paskutines C grupės rungtynes namie 85:66 (21:10, 16:19, 20:17, 28:20) sutriuškino be suspenduoto Kasparo Kambalos žaidusį Stambulo „Fenerbahce Ulker" klubą.

Iškovoję tryliktą pergalę per 14 mačų CSKA krepšininkai tapo absoliučiais Eurolygos lyderiais. Tuo tarpu Stambulo ekipa pralaimėjusi devintą kartą per 14 susitikimų C grupėje liko septinta.

Visas turkų viltis iškovoti pergalę ir išsaugoti nedidelę tikimybę patekti į „Top-16" varžybas aikštės šeimininkai sužlugdė jau per pirmąsias rungtynių minutes. Nuo mačo pradžios į priekį išsiveržę rusai pirmavo 10:3, o baigiantis pirmajam kėliniui įgijo dviženklį pranašumą.

Per antrąją rungtynių dalį Eurolygos čempionų titulą ginantys rusai dar labiau padidino ir sutriuškino varžovus.

CSKA: Trajanas Langdonas 20, Davidas Andersenas 18 (9 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 7, Antonas Ponkrašovas 7, Thomas Van Den Spiegelis 7.

„Fenerbahce Ulker": Willie Solomonas 17, Damiras Mrsičius 14, Oguzas Savas 14.

"Rungtynėms baigiantis CSKA strategas Ettore Messina į aikštę išleido ir jaunąjį Anatolijų Kaširovą, kuris per 5 minutes spėjo pelnyti 2 taškus."
Na ne visai taip.Kasirovas buvo pasirodes dar antrame kelinuke,taciau tik trumpam.Messina neiskente pamates kaip jis atsidures po krepsiu gaudavo kamuoli,budavo bauduojamas ir neimesdavo baudu (pramete visas 6 metimus).Na o paskui jis is tikruju pasirode rungtyniu pabaigoje ir pelne taskus.